Біла сукня — must have літа-2024: 15 найкрасивіших моделей

Найкраще поповнення гардероба!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @saskiateje

опубліковано: 14 травня 2024

Якщо обирати одну сукню на літо-2024 — це має бути біла сукня. Легка, повітряна, романтична або більш витончена — яку б модель ти не обрала, біла сукня точно стане основою твоїх образів на перші спекотні дні. Коли більш прохолодно — поєднуй її з подовженим лонгслівом або світшотом поверх, експериментуй із сорочками, а коли температура підскочить — носи з яскравим акцентним взуттям та масивними прикрасами. Або створюй розслаблені образи з взуттям на низькому ходу (балетки чи модні в’єтнамки), м’якою або плетеною сумкою та капелюхом.

@saskiateje

Яку сукню обрати на літо 2024 року? Нам подобається різноманіття трендів та актуальних фасонів — дійсно є із чим експериментувати! Must have пляжного сезону — сукня кроше, спокуслива, напівпрозора. Напівпрозорість, зокрема, один з найгарячіших трендів літа-2024. Зверни особливу увагу на максісукні з тонкого трикотажу.

Сукня в білизняному стилі — міні або максі — вже не просто тренд, а база. Коли ж хочеться ще більше експериментів, обирай трендові асиметричні сукні, моделі з низькою посадкою або модним об’ємним подолом.

@weworewhat

Якщо ти досі не знайшла свою ідеальну білу сукню на літо 2024 року, ми вже зібрали для тебе найкращі варіанти:

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ