Сумка-хобо — твоя універсальна модель на весну 2024

Кращі варіанти, на які варто звернути увагу


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @amandampn

опубліковано: 9 квітня 2024

Повернувшись знову до списку гарячих трендів, модна в нульових сумка-хобо знову актуальна. Навесні 2024 вона стане кращою альтернативою шоперу, коли хочеться більше акцентів на фактуру, колір та м'які лінії. Сучасна варіація хобо дуже еволюціонувала з часу своєї появи, коли цей аксесуар асоціювали з мігрантами, які постійно подорожували в пошуках роботи, та перевозили все своє з собою. Зараз це одна з найактуальніших моделей, які ми бачимо і на подіумах, і в колекціях мас-маркет брендів. Єдине, що не змінилося — це її практичність, місткість та універсальність.

@amandampn

Сумка-хобо стане кращою супутницею для офіса (вона точно вмістить і твій ноутбук, і всі beauty-штучки), для коротких подорожей за місто і просто на щодень, коли хочеться доповнити образ м'яким та розслабленим аксесуаром.

@sofiaboman

Щодо трендів, класика на всі часи — лаконічна сумка-хобо, без зайвих деталей. Коли головний акцент — на текстуру та чистий колір. Навесні 2024 популярними також є сумки-хобо з кольорової плетеної шкіри, пухнасті сумки і навіть мікроваріації сумки-хобо. Ми зібрали для тебе різні варіанти, щоб ти знайшла свою ідеальну сумку під будь-який привід та настрій:

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ