Купальники від українських брендів: найстильніші новинки на літо-2024

Розглядаємо та додаємо у wishlist!


ФОТО: diadia

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 1 липня 2024

Реклама

Спека за вікном — привід терміново планувати відпустку та оновлювати гардероб. Твої must have на літо-2024 — легкі лляні речі, стильне відкрите взуття та, звичайно, купальник, у якому найліпше переживати високі температури на березі найближчої до тебе водойми або десь біля басейну. Сьогодні розповідаємо тобі про тренди купальників — 2024, а також українські бренди, де ти знайдеш найактуальніші моделі сезону.

Аналізуючи пляжні луки зірок Instagram та свіжі колекції улюблених брендів, можна виокремити кілька тенденцій (детальніше читай тут):

  • лаконічні суцільні купальники в естетиці old money;
  • купальники з акцентом на колір: блакитні, червоні, рожеві, білі;
  • купальники з квітковим принтом або декоративними об’ємними квітами;
  • купальники з анімалістичним принтом — зебра або леопард.

Українські бренди купальників швидко підхопили тенденції та пропонують своє бачення ідеального пляжного одягу на літо 2024 року. Топова модель в асортименті багатьох брендів купальників — суцільний купальний костюм. Максимально лаконічний, спортивний, в естетиці серфінгу. Або ж більш жіночний — зі спокусливими вирізами, асиметрією, драпіруванням та об’ємним декором.

Універсальний варіант поза сезоном — базовий роздільний купальник з бікіні та ліфом-кулісками. Або ж варіант з топом на тонких бретелях.

Улітку 2024 року ми рекомендуємо тобі мати в колекції кілька моделей купальників, щоб сміливо експериментувати з образами, грати з настроями та почуватися комфортно та впевнено. Тим більше що українські спеціалізовані бренди купальників, а також їхні колеги з fashion-ринку, з котрих деякі вперше, але дуже вдало додали купальні костюми до свого асортименту, підготували для нас чудовий селект. Цього літа модні купальники різноманітні як ніколи! Розгляньмо ближче?

1

CIX
 

2

ROAR x ЦУМ
 

3

SWIM BY DI
 

4

STIMMA
 

5

Alice K x BlackSeaTribe
 

6

diadia
 

7

ANTMY
 

8

KOTOVICH
 

9

FOX Lingerie
 
Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ