7 найгарячіших трендів літа-2024, про які ти маєш знати

Та приміряти ті, що найкраще доповнять твій гардероб!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: Spotlight

опубліковано: 4 червня 2024

Літо тільки почалося, а ми вже не можемо визначитися, який з найгарячіших трендів сезону приміряти першим! Подіумні колекції SS’24 дійсно вразили практичністю та абсолютною доречністю, особливо на літо: тут і короткі шорти, і невагомі спідниці та сукні, відкриті топи, кроше та трендові спортивні речі. Звичайно, подіум — завжди про гіперболізацію. Проте нам є чим надихатися та обирати більш спокійні альтернативи для everyday fashion.

Модні тренди літа-2024 — про жіночність та романтичність, про спорт та абсолютний комфорт. Тут сміливо можна сказати: кожна знайде щось своє. Від розслаблених, ніби домашніх, піжамних сетів до витончених асиметричних суконь. Розгляньмо їх детальніше.

1

Модні капрі повертаються влітку 2024 року

Краща альтернатива джинсам та широким штанам, які, погодься, вже дещо набридли, — капрі. Так, улітку 2024 року вони сміливо повертаються на модну арену. А як їх носити — вже розповіли тобі тут

2

Трендові піжамні сети — 2024

Домашній одяг у місто? Легко! Піжамні штани або шорти — must have літнього базового гардероба. Де придбати найцікавіші піжамні сети, що виглядатимуть доречно і вдома, і поза ним, читай тут.

3

Модна асиметрія — цікава деталь літніх образів

Навіть найпростіші топи, спідниці та сукні одразу набувають цікавішого вигляду, якщо додати трішки недосконалості. Асиметрія замість рівних ліній та класичних силуетів — прийом, який важко було не помітити на подіумах SS’24.

4

Делікатна в’язка кроше — ще один тренд літа-2024

Ідеальний гардероб для відпочинку обов’язково має включати сукню або спідницю в техніці кроше. Проте сьогодні модниці активно експериментують з такими делікатно-прозорими речами й на щодень. А ти наважишся приміряти тренд?

5

Preppy та похідні

Спортивна естетика в одязі — ще один помітний тренд-2024. Ми заграємо з плісированими спідницями, топами поло, смугастими джемперами, а також із супертрендовим tennisecore.

6

Дуже прозорі натяки в одязі

Прозора спідниця, штани або сукня — сміливий і дуже гарячий тренд літа-2024. Добре, що ми вже знаємо, як стилізувати такі речі влітку, щоб ти виглядала не лише актуально, а й упевнено.

7

Шорти-бермуди — модна альтернатива для офісу та на щодень

Як виглядають наймодніші шорти літа-2024? Це абсолютно точно бермуди. Від більш розслаблених моделей з деніму або льону до класичних офісних. 

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ