Бейсболка — головний аксесуар літа-2024: доводять fashion-інфлюенсери

Стильне і практичне завершення будь-якого літнього образу


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @clairerose

опубліковано: 3 червня 2024

Реклама

Cosmogirl уже достатньо доросла та свідома, щоб полюбити окуляри та головні убори влітку. Тим більше що зараз це не просто про практичний підхід і захист від сонця, а й абсолютно точно про стиль. Ми вже розповідали тобі, які трендові окуляри обирають найстильніші дівчата влітку 2024 року. Сьогодні ж сконцентруємося на головних уборах.

@clairerose

Капелюхи з полями, панами, хустинки та бандани — завжди актуальні у спекотний сезон. Проте влітку 2024 року весь цей список обігнав найтрендовіший айтем сезону — бейсболка. Загальна тенденція на sport aesthetic, яку ми бачили і на подіумах сезону SS’24, і в гардеробах fashion-інфлюенсерів, принесла із собою не лише моду на тенісні спідниці, речі у смужку та спортивні шорти, образи з якими заполонили Instagram, а й тренд на бейсболки!

@veneti.a

Цікаво, як така маленька деталь, як головний убір, може або завершити розслаблений casual-образ зі спортивними елементами, або ж цілком змінити його настрій — коли граєш на контрастах та поєднуєш спортивну бейсболку з максимально жіночними або строгими та стриманими речами. 

Як носять модну бейсболку влітку 2024 року найстильніші дівчата в Instagram? Ділимося з тобою добіркою-натхненням:

@linda.sza

@alisontoby

@emilyklacey

@linda.sza

@olivialodenius

@veneti.a

@linda.sza

@sofiaboman

@capucinerqllrt

@capucinerqllrt

@juliesfi

@keziacook

@lara_bsmnn

@linda.sza

 

 

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ