Cottagecore: популярна модна естетика 2024 року та як її повторити

Учимося в зірок Instagram!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @matildadjerf

опубліковано: 26 квітня 2024

Tenniscore, office siren, а тепер ще й cottagecore — цієї весни нам дійсно є із чим експериментувати, приміряючи на себе різні естетики або вплітаючи їхні елементи у власний стиль. Кожен із цих напрямків — окремий мікротренд, який може змінити настрій твоїх образів та допомогти погратися з тим, якою ти хочеш показати себе світові сьогодні. Спокусливою girl boss у спідниці-олівці, строгій сорочці (office siren), спортсменкою в трендовій плісированій мініспідниці (tenniscore) або ж романтичною натурою — естетика cottagecore, про яку ми говоритимемо сьогодні.

@amberharrelsonn

Насправді ця естетика популярна вже протягом кількох років. І на те є кілька причин: популярність «Бріджертонів» з неймовірними пейзажами та довгими атмосферними прогулянками героїнь у садах, утома всіх нас від метушливих міст та бажання втекти у власний маленький рай десь на природі, щоб займатися там простими рутинними справами (поливати квіти, пекти хліб, просто насолоджуватися часом наодинці з природою).

@brit_harvey

Естетика cottagecore — не просто про модну тенденцію, це ближче до lifestyle: спокій, розслабленість, романтика та легкість. Легкі сукні з квітковими принтами або вільного крою, романтичні блузи, топи з пишними рукавами, довгі спідниці А-силуету, милі сети із шортами та мініспідницями. Щоб ти краще відчула цю естетику та надихнулася на її повторення, ми зібрали найкращі тематичні образи fashion-інфлюенсерів:

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ