Гарячий тренд із соцмереж — tenniscore: як його повторити

Естетика великого спорту


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @cassdimicco

опубліковано: 18 квітня 2024

Аналізуючи колекції весна-літо — 2024, ми помітили, як разом з романтичними і жіночними силуетами та образами обертів також набирає тренд на речі, натхнені великим спортом. Зокрема, можна говорити про повернення естетики tenniscore з короткими спідницями у складку та топами поло.

Можливо, цей тренд так би й обминув нас, якби не знайшов серед прихильниць сучасну трендсетерку Зендею. Акторка, що виконала головну роль у фільмі «Суперники» (який розповідає історію тенісистки), обрала для червоного хідника прем’єрних показів стрічки саме одяг у стилістиці tenniscore, підігріваючи інтерес до тренду.

Як повторити естетику tenniscore навесні 2024 року?

Фокус уваги на спідниці плісе, мінісукні, жилети та джемпери з V-подібним вирізом. Давай ознайомимося із цією естетикою детальніше на прикладі образів fashion-інфлюенсерів:

Спідниця плісе

@linda.sza

Мінісукня

@alicepilate

Жилет у стилі preppy

@cassdimicco

Кофта на блискавці

@brit_harvey

Джемпер поло

@juliesfi

Сет з топа та легінсів

@brit_harvey

Пов’язка для волосся

@barbarakristoffersen

Tenniscore в асортименті українських брендів: актуальні новинки

Трендові спідниці у складку, джемпери та топи поло, стильні костюми для спорту — все це можна знайти в асортименті наших українських брендів. Ми обрали для тебе найкращі варіанти, на які варто звернути увагу цієї весни. Адже естетика tenniscore — один з тих трендів, які дійсно хочеться приміряти. Це зручно, стильно й актуально не лише для outdoor-тренувань, а й для кави на терасі чи довгих прогулянок.

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ