Додай акцентів: гарячий мікротренд літа-2024 — прикраси на сумку

Ділимося натхненням


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @marianne_theodorsen

опубліковано: 24 травня 2024

Модна сумка на літо-2024 — не просто про практичність та функціональність, хоча вони абсолютно точно популяризуються трендом на величезні шопери та місткі сумки-хобо. Сумка дуже легко може стати головним акцентом образу — завдяки кольору, формі або цікавій текстурі. Улітку ж 2024 року є ще один мікротренд, з яким можна погратися, додаючи сумці зокрема й усьому образу в цілому цікавих деталей. Модниці надихаються показами Miu Miu та Balenciaga, прикрашаючи сумки підвісками та брелоками.

@marianne_theodorsen

Тут немає єдиного правила, як стилізувати сумку. Переглядаючи світлини у fashion Instagram, бачимо, що розсип прикрас на сумках — ніби про умисно створений хаос із дивних брелоків та підвісок. І що більше mess, то більше стилю!

@lorihirshleifer

Якщо хочеш спробувати цей тренд на собі, не вагайся та грай з деталями. Дивися на прикраси та цікаві деталі як на ще один спосіб розказати про себе світу, додавай фану. Найпростіший варіант для тих, хто не полюбляє аж таких акцентів, — стрічки, хустинки, намиста з перлів або бісеру на сумці. Ми вже підготували добірку, як прикрашають свої сумки цього сезону модниці з Instagram, — усе для твого натхнення:

@alyssainthecity

@lucywilliams02

@ladydianamay

@laurenladnier

@marianne_theodorsen

@marianne_theodorsen

@leiasfez

@wefelicia

@tineandreaa

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ