Новинки квітня: тренди весни-2024 в колекціях українських брендів

Речі, на які варто звернути увагу в новому сезоні


ФОТО: O.TAJE

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 15 квітня 2024

Новинки квітня: тренди весни-2024 в колекціях українських брендів

Українські бренди продовжують надихати нас неймовірною естетикою та якістю, які вони вкладають у кожну нову колекцію. На які новинки варто звернути увагу в квітні? Цього разу ми проаналізували головні тренди весни-2024 та знайшли їхнє відображення в колекціях made in Ukraine.

Так, навесні 2024 року ми сміливо експериментуємо з акцентними прикрасами із чіткими геометричними формами та готуємося до пляжного сезону зі спідницями та сукнями кроше. Головний принт сезону — квіти, які носимо не лише на романтичних сукнях, а й на блузах, спідницях та сетах-двійках.

Монохромні образи — тренд, який продовжуємо любити у квітні. Лаконічні костюми з трикотажу або струмливої віскози, комбінації типу сукня + кардиган: усі ці луки будуть актуальними та доречними навесні 2024 року. Давай детальніше розглянемо інтерпретацію цих трендів у свіжих колекціях українських брендів.

1

Геометричні прикраси

Як чокер від YUVAL’ STUDIOS. Нова колекція бренду, THE PARTS, натхнена Маріуполем. Це спостерігається у візуальній формі прикрас: так само як труби чи листи металу, кожний елемент колекції має чіткі та водночас пластичні геометричні форми, вилиті із жовтого та білого золота. Концептуально THE PARTS — це детальне дослідження сегментів нашого життя, зосереджене на незмінному всередині нас — нашій суті.

 

2

Сукні та спідниці кроше

Неймовірне різноманіття моделей шукай в останній колекції ROAR. Основна ідея колекції — перетворити кожну жінку на морську німфу, Океаніду, чия сила та краса втілюють безмежну жіночність. Кожна річ колекції Oceanide розроблена з прискіпливою увагою до деталей і виготовлена вручну з використанням складних технік в’язання.

 

3

Квіткові принти

На купальниках, комбінезонах та сетах від BlackSeaTribe. Нова колекція Blossom in Odesa присвячена відродженню, романтиці та яскравій фемінності. У центрі уваги опиняється краса жіночого тіла, гармонія його вигинів та ліній, плавність рухів і витонченість форм — та невимовні асоціації з ніжними бутонами квітів, які воно викликає. 

 

4

Небесно-блакитний колір

Один з найтрендовіших кольорів весни-2024 стильно використав у новій колекції бренд W8LESS. У палітрі кольорів друга частина весняної колекції розповідає про душевну рівновагу мовою пастельних відтінків бежевого, коричневого, блакитного, рожевого. Команда бренду впевнена, що, додавши кольорів до свого гардероба, можна побачити та відчути себе по-новому. Повністю згодні.

 

5

Тиха розкіш

Це про лаконізм та витонченість у простоті. Саме тут знайшов натхнення бренд CHER’17 та презентував нову мініколекцію Tatil. Її особливість — у тактильних відчуттях та абсолютній свободі рухів завдяки пластичній і приємній на дотик віскозі, з якої створена кожна річ: сукні, топи, лонгсліви, штани та спідниці.

 

6

Мінімалізм 90-х

Його бачення пропонує бренд O.TAJE у своїй новій історії Black&White. Новий дроп бренду — про спокійні базові кольори та витончені силуети. Без зайвих деталей, акцентуючи на лініях та формах, у SS’24 O.TAJE презентує образи, які не виділятимуться яскравістю або бажанням щось довести. Колекція наповнена базовими сетами із сорочок, штанів та спідниць та трикотажними сукнями.

 

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ