Є тренд: ця сумка — ідеальне доповнення всіх літніх образів

Ловимо літній вайб


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @josefinevogt

опубліковано: 22 травня 2024

Обираючи нову сумку на літо, звертайся до нашого списку найтрендовіших моделей. Серед актуальних цього сезону — видовжені багети, місткі сумки-хобо, мікросумочки і на противагу їм величезні шопери. Звичайно, краще мати у своїй колекції кілька моделей, щоб експериментувати з образами, настроями і навіть пропорціями (коли ми говоримо про міні- та максісумки). Проте є ще один літній must have, про який ми досі не згадували, — це плетена сумка. 

@josefinevogt

Колись лише варіант для пляжного відпочинку чи пікніків, сьогодні вона разом з піжамними шортами та сукнями-комбінаціями розширює свій функціонал, виходить у світ та доповнює повсякденні casual-луки.

@juliesfi

Звичайно, найактуальніша модель — модна плетена сумка на літо-2024 у світлих кольорах: молочному, бежевому, пісочному. Але інфлюенсери експериментують і з іншими відтінками: чорним, шоколадним, зеленим тощо. Перший варіант стане найуніверсальнішим, і саме з такою сумкою ми найчастіше бачимо модних дівчат в Instagram. Які моделі вони обирають та як інтегрують трендову плетену сумку у свої гардероби влітку 2024 року? Розглядаємо ближче:

@lunaisabellaa

@claudiaparrast

@hannaschonberg

@pauline__dt

@tinvcb

@cassdimicco

@franziskanazarenus

@annelauremais

@claudiaparrast

@josefinlavold

@amandampn

@annelauremais

@josefinevogt

@josefinevogt

@@franziskanazarenus

@mmequeenb

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ