Яку модну сумку обрати на літо-2024: одразу 9 варіантів від fashion-інфлюенсерів

Обирай своїх фаворитів


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @keziacook

опубліковано: 10 травня 2024

Активно готуючись до літнього сезону, ми вже розповіли тобі про трендові сукні, принти та взуття. На черзі — актуальні сумки на літо 2024 року, що вдало доповнюватимуть будь-який твій образ. Цікаві форми, незвичні відтінки, фактури та принти — нижче шукай усе, що потрібно знати, обираючи модну сумку на новий сезон.

@keziacook

Аналіз подіумних трендів — пункт №1. Ти знайдеш його тут. Проте які сумки вже впевнено перемістилися з подіумів до гардеробів найстильніших дівчат? Підглядаємо в Instagram fashion-інфлюенсерів. І перший гарячий тренд, який неможливо не помітити, — сумка-хобо. Дуже універсальна, практична, інколи — з незвичним шкіряним плетінням. За популярністю її наздоганяє об’ємний шопер, у який, здається, можна помістити все своє життя.

Коли хочеться цікавих акцентів, модниці роблять ставку на принти. Зокрема, анімалістичні. Леопард, зебра — ці тваринні малюнки знову переживають пік популярності. Також завжди можна погратися з кольором: найтрендовіші відтінки літа 2024 року — вишневий та шоколадний.

Менш практичні, але такі стильні сумки на літо-2024: зовсім крихітні сумочки, що вмістять хіба смартфон та помаду, а також пляжні плетені сумки. Розгляньмо всі трендові моделі ближче.

Плетена шкіряна сумка

@lojsanwallin

Мікросумочка

@josefinlavold

Хіт літа-2024: сумка-хобо

@_jeanettemadsen_

Сумка трендового вишневого кольору

@emitaz

Плетена пляжна сумка

@josefinlavold

Сумка з анімалістичним принтом

@laraaceliaa

Об’ємний шопер

@emitaz

Прямокутна сумка-багет

@camillecharriere

Модна шоколадна сумка

@monikh

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ