Є тренд: довга чорна спідниця — новий must have офісного гардероба на літо-2024

Дивимося, як її стилізують fashion-інфлюенсери


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @monikh

опубліковано: 18 червня 2024

Реклама

Ніяк не натішимося різноманіттям трендів улітку 2024 року. Навіть якщо зосередитися лише на спідницях — і тут є із чим експериментувати! Модні напівпрозорі спідниці змагаються у популярності зі спідницями кроше. Серед трендів упевнено тримаються струмливі міді- та максіспідниці, а також плісировані спідниці. Свіжий тренд — спідниця А-силуету з об’ємним подолом, що створює неймовірно романтичний образ та додає легкості.

@deborabrosa

Зараз серед стильних блогерів у Instagram помічаємо ще одну тенденцію: це лаконічні та елегантні образи з довгою чорною спідницею. Здається, це новий must have твого офісного гардероба!

Модні спідниці для офісу влітку 2024 року

Тренд на довгі чорні спідниці має досить розмиті межі. Ми так само бачимо різноманіття моделей, а значення має саме стилізація. Не забуваймо, що office core все ж вимагає певної стриманості.

Ідеальний варіант — монохромні луки або класична чорно-біла формула. А от з речами можна експериментувати: довга спідниця врівноважить досить відкритий топ. А якщо додати зверху ще й сорочку — ти точно не порушиш тонку межу між casual та офісним гардеробом.

@pauline__dt

Щодо самої спідниці, зверни увагу на актуальні моделі:

  • довгу пряму спідницю;
  • струмливу спідницю А-силуету;
  • струмливу максіспідницю;
  • плісировану спідницю.

Що носити в офіс улітку 2024 року: образи із чорною спідницею 

Щоб лишити в минулому проблему «знову не знаю, що одягнути в офіс», надихайся стильними fashion-інфлюенсерами. Ми підготували для тебе добірку найкращих образів із чорною спідницею, які ідеально впишуться у твій office core:

@louloudesaison

@lindasintonen

@josefinehj

@taffymsipa

@lisonseb

@monikh

@zozoewitherspoon

@lindasintonen

@cassdimicco

@monikh

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ