Є тренд: усього одна модна сукня, яка стане основою для безлічі твоїх образів улітку 2024 року

Must have сезону!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @idasjunnesson

опубліковано: 15 травня 2024

Завжди чекаємо на теплий сезон, щоб вигуляти всі свої сукні! Упевнені, ти вже встигла поповнити свою колекцію найактуальнішими моделями: поекспериментувати з асиметричними і прозорими сукнями, знайти свою ідеальну в техніці кроше ― для літніх відпусток. У твоєму арсеналі влітку 2024 року точно має бути комфортна максі та трендова мінісукня. Сьогодні хочемо розповісти тобі про ще одну актуальну модель, навколо якої цього сезону можна вибудувати безліч образів. Ця сукня натхнена мінімалізмом нульових. Вона ж один з найбільш повторюваних луків Керрі Бредшоу, головної героїні серіалу «Секс і місто». Правильно, це дуже базова та лаконічна мінісукня по фігурі з тонкого трикотажу.

@lucywilliams02

Хіт нульових, також завдяки серіалу, влітку 2024 року вона знову серед топових айтемів, адже тренди 90-х та 2000-х продовжують завойовувати наші серця. Трикотажне міні на тонких бретелях або з трендовим коміром halter подобається нам не лише відсиланням до серіалу та спокусливих нульових. Погодься, це дуже функціональний айтем, що можна міксувати як завгодно: під твій настрій та будь-який привід.

@juliesfi

Така мінісукня чудово комбінується з тренчем, подовженим жакетом, оверсайз-сорочкою або вкороченим кардиганом. Найкраще доповнення зі взуття — босоніжки на тонких ремінцях або ж досі модні в’єтнамки.

Як стилізують цю модну сукню 2024 року fashion-інфлюенсери? Ділимося варіантами тут:

@idasjunnesson

@lucywilliams02

@vanessamferraiolo

@idasjunnesson

@lojsanwallin

@lojsanwallin

@tamaramory

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ