Присвята Києву: найцікавіші колекції українських брендів до дня міста

Твоя уніформа для прогулянок літнім Києвом


АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 23 травня 2024

Реклама

Не втомлюємося освідчуватися в коханні улюбленому місту, місту сили та незламності — Києву. Зараз як ніколи усвідомлюємо його міць та її важливість. І День Києва цьогоріч — це привід ще раз згадати, як важливо берегти та цінувати свій дім, свою фортецю. Цим уже традиційно надихаються українські бренди, пропонуючи своє бачення мерчу нашої столиці. Що цікавого підготували вони до Дня Києва — 2024? Розповідаємо в добірці.

 «Побачення з Києвом» від MustHave

До дня Києва український бренд MustHave випустив новий тематичний дроп — освідчення у коханні «Побачення з Києвом». Кожна річ у колекції відбиває у собі унікальний колорит Києва і його культурної спадщини. До дропу увійшли футболки, шопери та кепки із зображенням вічних київських символів: фунікулера, морозива «Каштан», квіток каштана та легендарного торта. Бейсболки у дропі відзначені датою заснування міста, що є символом його вічності та стійкості у часі.

SOLO for Diamonds та прикраси з колекції СЕНСИ, натхнені минулим нашої Батьківщини

Ювелірний бренд вирощених діамантів SOLO for Diamonds створив підвіски у формі валюти Київської Русі та незалежної України – гривні. Гривня — одна з найдавніших валют світу, яка згадується ще в літописах IX століття. Назва походить від слова «гривна», яке за часів Київської Русі означало нашийну прикрасу. Підвіски під назвою HERITAGE мають глибоке символічне значення, надаючи кожному власнику відчуття спадкоємця великої історії. 

Kyiv Lines & Flowers: нова колекція бренду cultoni

Закохавшись у столицю в тисячу перший раз, локальний бренд cultoni, чия історія почалася з футболки KYIV у 2022 році, присвятив місту нову колекцію. Каштани — головний персонаж дропу. Виконаний у рожево-зелених тонах, цей принт прикрасив два костюми — із шортами та штанами. Бренд також додав у колекцію шкарпетки, що мають різні варіанти каштанових візерунків, та розширив лінійку футболок, презентуючи дві нові, які стануть базою літніх капсул прихильниць яскравих кольорів, — «Каштани» і «Неоготика».

Поло з каштанами від O.TAJE

Український бренд O.TAJE цьогоріч повторив своє вже легендарне поло з принтом-каштанами в новому відтінку: рожева фуксія. Бренд надихнувся рожевими каштанами, які цієї весни стали справжньою окрасою Києва.

Лімітований дроп до Дня Києва від дизайнерки Віки Адамської та мисткині Юлії Пекер-Моховікової 

Художниця Юлія Пекер-Моховікова у своїх роботах, які сама грайливо називає казковим неоекспресіонізмом, закарбовує події, емоції або образи, що мають прихований сенс. Картина з тортом-легендою, названим на честь столиці України, — це історія про любов до рідного, про дитинство, про радість та світло в серцях. Саме те, що зараз так необхідне всім нам. Тож мисткиня об’єдналася з дизайнеркою Вікою Адамською, щоб цей артоб’єкт перетворити на модний меседж. Торт як символ Києва з’явився на стильній футболці бренду Vika Adamska.

Колекція прикрас «вДома» від бренду KOLOMATSKA

Напередодні Дня Києва бренд прагне ще більше закохати киян у найкраще місто світу разом з новою колекцією прикрас «вДома». Просочена любов’ю до столиці, вона демонструє впізнаваний символ міста — каштани, які прикрашають сережки, персні та різні види кольє.

Лімітовані футболки та шопер від W8LESS 

Минулого року до Дня Києва бренд представив два варіанти футболок оверсайз у чорному та білому кольорах, декорованих вишитими каштанами. До речі, це не просто малюнок, а відцифроване зображення каштанів з дерева перед бутиком бренду. Колекція була лімітованою, тож бренд повторив її й цьогоріч. Новинкою до Дня Києва — 2024 став лімітований бавовняний шопер, принтований з обох боків.

 

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ