Total-white: найстильніші монохромні образи, які варто повторити влітку 2024 року

Традиційно шукаємо натхнення у найелегантніших дівчат в Instagram


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @pernilleteisbaek

опубліковано: 23 травня 2024

Білий та всі його відтінки — завжди правильний вибір на спекотний сезон. Хай яку річ ти обереш, саме колір додасть легкості, елегантності або ж деякої романтичності твоїм образам (тут важлива і сама стилізація). Біла сорочка — must have гардероба. Білі джинси — класна альтернатива синьому деніму, яка виглядає не так базово. Біла сукня — найтрендовіша сукня літа-2024.

Як ще стильно носити білий колір улітку 2024 року? Звичайно ж, звертаємося до нашого улюбленого стилістичного прийому — монохрому. Створюємо total-white образи або граємося з відтінками та текстурами. Та традиційно шукаємо натхнення у найстильніших дівчат в Instagram.

Коли хочеться додати гардеробу більше романтики, звертайся до трендової естетики cottagecore та поєднуй білосніжний топ з розслабленою максіспідницею А-силуету.

@olivialodenius

Zara

Витончений образ, що закохує в себе: поєднання асиметричного топа бандо з трендовою спідницею плісе. Не менш елегантний варіант: обрати максісукню з тонкого трикотажу.

@marvaldel

@josefinehj

Образ в естетиці old money: джемпер поло у поєднанні з білими штанами. Або ж струмлива спідниця разом з підборами та білою сорочкою.

@pernilleteisbaek

@filippzorz

Reserved

Цікаве бачення total-white луків: білосніжний + більш вершковий відтінок білого. Наприклад, молочні джинси або спідниця з деніму, що поєднується зі сніжно-білим топом або сорочкою.

@josefinehj

@veneti.a

Zara

Найпростіший, але від того не менш стильний спосіб приміряти білий total-look — обрати костюм. Із жакетом або жилетом, штанами, спідницею або модними шортами-бермудами.

@alisontoby

Костюм W8LESS з лімітованого дропу Timeless

«Щороку я створюю лімітовану колекцію, присвячену своєму дню народження. У ній я переосмислюю себе, свій вік і все, що зі мною сталося за цей рік. Timeless by W8LESS — дует чорного та білого кольору: найголовніших двох відтінків мого полотна життя. Цими фарбами я малюю свої лінії долі, які у матеріальному світі проявляються у різній формі одягу», — коментує створення дропу власниця та дизайнерка бренду Анна Шаш.

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ