Ці штани — найкраща альтернатива джинсам навесні 2024 року

Демонструють fashion-інфлюенсери


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @linda.sza

опубліковано: 19 квітня 2024

Джинси — один з найулюбленіших елементів гардероба. Ми обожнюємо їх за беззаперечну універсальність та функціональність. А трендові моделі весни-2024 дозволяють ще й добре поекспериментувати із цим базовим предметом гардероба. Проте навесні 2024 року ми маємо стільки класних альтернатив, чим замінити джинси, що гріх цим не скористатися та не погратися зі стилізаціями. На які штани варто звернути увагу цього сезону?

Вічна класика — костюмні широкі штани. Стримані та строгі, вони можуть виглядати навіть дуже розслаблено — з правильною стилізацією. Для офісу чи ділових зустрічей — міксуй із сорочками та блузами. На щодень — з топами, кросівками, буквально із чим завгодно! Нам особливо подобається, як вишукано виглядають такі штани в монохромних образах: лаконічно, елегантно, зі смаком.

Кардинально протилежний тренд — спортивні штани, які впевнено стали частиною базового гардероба і відійшли ну дуже далеко від спортзалу чи то outdoor-тренувань. Сьогодні ми носимо їх всюди, бо це просто зручно (єдине, за що можемо подякувати ковіду). Як альтернатива — бавовняні штани вільного крою у смужку. Їх просто обожнюють fashion-інфлюенсери. А ми надихаємося та додаємо до свого весняно-літнього гардероба.

Тренд, на повернення якого мало хто очікував, — штани капрі. Модниці з Instagram поки досить обережно інтегрують його у свій гардероб, дотримуючись двох правил:

  • обирають капрі в базових кольорах;
  • поєднують із приталеним верхом.

Виглядає свіжо, але будь обережна: такі штани можуть візуально «різати» ноги та зріст.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ