Види джинсів, які стануть базою твого гардероба навесні 2024 року

Актуальні моделі на новий сезон


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @emilisindlev

опубліковано: 12 квітня 2024

Денім з нами назавжди, зокрема і джинси. На відміну від швидкоплинних трендів правильна пара штанів з деніму завжди лишатиметься актуальною та буде фоном для будь-якого типу стилізацій. Джинси з невагомою блузою або строгою білою сорочкою — уніформа для офісу чи ділових зустрічей (особливо якщо доповнити такий дует жакетом та підборами). Джинси + топ — найкраща формула на літо разом з бейсболкою та комфортними кросівками.

@emilisindlev

Модні тенденції час від часу вносять корективи й у світ деніму. Пам'ятаєш, як усі шаленіли від рваних джинсів або джинсів кльош? Види джинсів сьогодні дійсно вражають різноманітністю. Нам подобаються експерименти з печворком та незвичним кроєм: звичайні базові джинси одразу стають головним акцентом, а не фоном. Окрім того, мікротренд на джинси з декором теж підіймає градус fashion-складника, як-от джинси, прикрашені блискітками чи принтами. Інший модний прийом, який ми спостерігаємо, — підкочувати джинси.

Модниці в Instagram уже встигли приміряти на себе ще один тренд — візуально витерті та ніби трохи забруднені джинси. Здається, наймодніші джинси сезону навесні 2024 року виглядають дещо crazy. Та, повертаючись до real life, стильні fashion-інфлюенсери демонструють також і види джинсів на щодень — трендові широкі або класичні прямі, сміливо експериментуючи зі стилізаціями. Вони вкотре доводять, що такий basic-елемент гардероба може виглядати свіжо та цікаво. 

Види джинсів, щоб відчути максимальну свободу рухів: широкі та мішкуваті джинси baggy

Здається, джинси кльош поволі покидають нас (якщо говорити саме про вірусні тренди). А от широкі джинси досі суперактуальні. Ми розуміємо чому: це найприємніший спосіб носити денім у спеку. Якщо хочеться приміряти щось супертрендове — обирай максимально вільний крій. Більш стриманий варіант: джинси, що ледь ширші від прямих. Як варіант: джинси baggy — прямі або широкі, ніби на розмір більші, аніж ти носиш зазвичай, що збираються складками донизу.

Не лише синій денім: білі та сірі джинси на весну-2024

Кольоровий денім — тренд не новий. Але сьогодні ми говоримо про максимально практичні та функціональні в реальному житті моделі. Тому альтернативою блакитним джинсам навесні 2024 року є білі, молочні або сірі джинси.

 

Вічна класика: серед усіх видів джинсів тобі завжди потрібні прямі

Основа основ. Придбавши хоч раз правильні прямі джинси, ти не розумітимеш, як раніше складала образи без них. Це дійсно найпрактичніша модель серед усіх видів джинсів.

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ