7 речей, які ми полюбили завдяки серіалу «Cекс і місто»

6 червня 1998 року світ побачив перший епізод серіалу-легенди


АВТОР: Анастасія Якубишин

ФОТО: Кадри з серіалу «Секс і місто» (HBO)

опубліковано: 6 червня 2024

Реклама

6 червня 1998 року світ побачив перший епізод культового серіалу «Секс і місто». Телесеріал став хітом майже відразу. Як він міг ним не стати?

У своїй основі це була ода жіночій дружбі. Керрі, Міранда, Шарлотта і Саманта завжди були поруч, у скрутні часи та щасливі моменти, даючи кумедні поради та непохитну підтримку не лише одна одній, а й мільйонам глядачок та глядачів по всьому світу. І є безліч речей, які ми полюбили саме завдяки цьому серіалу.

Коктейль «Космополітен»

Цей напій став мало не синонімом серіалу. Його часто пили героїні серіалу, а згодом і мільйони фанаток та фанатів по всьому світу, наслідуючи подруг. «Космополітен» особливо прижився серед фанбази, адже це був простий і дешевий спосіб відчути себе нью-йоркською IT-girl. Замовляєш коктейль — і майже можеш уявити, що сидиш біля Керрі, Саманти, Міранди та Шарлотти, обговорюючи чоловіків, побачення, світське життя, розбиті серця чи романтичні мрії. 

Manolo Blahnik

Найбільш довготривалий роман був у Керрі не з Містером Бігом, а... зі взуттям. Особливо з туфлями від Manolo Blahnik. «Річ не в грошах, річ у взутті!» — сказала культову фразу Бредшоу в епізоді, де вона віддає перевагу покупці пари туфель Manolo замість сплати оренди. Ця асоціація, безумовно, поставила бренд у центр уваги. А хто не мріяв під час перегляду мати таку ж колекцію туфельок, як у Керрі?

Купувати глянець замість вечері

Хоч це і не зовсім та порада, яку варто сприймати буквально, ми захоплювалися тим, як Керрі йшла до своєї мрії. Попри репутацію ненадійного романтика, вона мала досить успішну кар’єру в журналі, а потім навіть книги, видані на основі своєї колонки. Бути як Керрі — означає мріяти сміливо і знати, що справді тебе «живить» найбільше. 

Секс

Серіал «Секс і місто» відкрито обговорював жіночу сексуальність. У ньому було все, починаючи від випадкових зустрічей і закінчуючи довготривалими стосунками, і все це зі здоровою дозою гумору та відвертості. Культовий серіал не боявся показати, що жінки можуть бути володарками власних сексуальних бажань та досліджувати своє задоволення, що на момент виходу серіалу стало ковтком свіжого повітря для глядачок. Зокрема, героїня Саманти переживає новий ренесанс у 2024 році, адже вже нове покоління захоплюється її прогресивністю, чесністю і відвертістю у висловленні власних бажань.

Неідеальні персонажки

Керрі, Саманта, Міранда та Шарлотта були неідеальними, але вони були живими. Подруги помилялися, зраджували, сварилися, одружувалися і розлучалися, але все це робило їх лише більше схожими на реальних людей. Що там казати, не один раз ми злилися на них за їхні рішення, але згодом любили ще дужче

Нью-Йорк

«Секс і місто» — це любовний лист Нью-Йорку. Серіал зображує місто як жваве, динамічне та сповнене можливостей місце, яке робить мрії реальністю. Нью-Йорк став не просто декорацією, а головним персонажем серіалу. Він відображає амбіції, незалежність і життєлюбність героїв, що робить його невіддільним символом серіалу.

Ну і, звісно…

Справжня жіноча дружба

Чим був би серіал «Секс і місто» без дружби дівчат? Безумовно, не тим, чим ми його знаємо зараз. У їхній дружбі немає місця фальші. Подруги завжди говорять одна одній правду, навіть якщо це боляче або незручно. Вони разом проходять через різні етапи життя: кохання, розлуку, кар’єрні злети та падіння чи материнство. Кожна з подруг має свій унікальний характер і погляди на життя, але вони приймають одна одну такими, які вони є, і допомагають нам прийняти нас самих. Їхня дружба не бездоганна, вони інколи сваряться і мають конфлікти. Але кожного разу вони знаходять у собі сили пробачити та примиритися

Зрештою, важливість і культовість серіалу «Секс і місто» відкрита для інтерпретацій, і різні глядачки можуть ідентифікувати себе з різними елементами шоу. Але це й робить його таким прекрасним, адже кожен і кожна можуть тут знайти щось для себе.

Керрі, Мірандо, Саманто, Шарлотто, з 26-ю річницею вас!  

Схожі статті
Реклама
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ