Як diadia закохує в колорит Закарпаття: залаштунки першого престуру бренду

Українська гостинність як вона є


ФОТО: Надані брендом

опубліковано: 25 квітня 2024

Якщо уважно подивитися на мапу нашої  країни, то можна помітити, що серце української гостинності б’ється саме на Закарпатті. Цей історичний край сповнений легенд, невимовної краси та, без перебільшення, розкоші спокою. Але справжнє диво Закарпаття — це його люди.

Тут гостей зустрічають із щирими обіймами, миттєво занурюючи в місцевий колорит, та за давньою традицією пропонують усе найкраще, що тільки мають. Саме так сталося з першим престуром українського бренду diadia, що родом саме із Закарпаття.

Днями команда (хоча насправді її варто назвати великою родиною) зібрала разом інфлюенсерів та представників медіа на закарпатському курорті «Воєводино», адже для засновників бренду — Діани Синдучак та Влада Волоса — було важливо знайти місце, яке б поєднало в собі простору територію, абсолютний спокій та різноманіття активностей. 

Об’єднавшись, вони подарували своїм гостям унікальний досвід відпочинку на Закарпатті, з притаманним місцевості колоритом, культурою, гастрономією та природою.

«Воєводино» — курорт з історією, що відтворює рідний дух України, пропонує широкий спектр оздоровчих заходів і спа-послуг, зосереджується на свіжих фермерських продуктах і відновленні зв’язку з природою.

Для кожного учасника престуру diadia розробив форму для йоги, фартухи для малювання, халати, а в купе потяга на гостей чекала ексклюзивна брендована постіль з логотипом бренду та корисні смаколики від Green Chef.

В оточенні щирої турботи, теплої компанії та мальовничих краєвидів рідного для бренду Закарпаття гості престуру щодня насолоджувалися гостинністю місцевих жителів та проводили весь вільний час на свіжому гірському повітрі, адже програма туру була більш ніж насиченою.

Протягом чотирьох днів інфлюенсери та представники українських медіа разом із засновниками бренду diadia дегустували вина з місцевих виноградників та частувалися автентичними стравами краю в ресторані Chizay, медитували та практикували йогу на відкритому повітрі, каталися верхи, малювали пейзажі на подвір’ї, а вечорами збиралися разом на барбекю біля багаття, аби насолодитися розмовами в дружній компанії за келихом закарпатського вина.

«Завдяки престуру ми хотіли показати людям, що Закарпаття — прекрасна локація, аби досліджувати її широти та відпочивати тілом та душею, насолоджуючись місцевим колоритом, величезним спектром послуг та активностей та якістю сервісу», — коментують тур засновники бренду diadia Діана Синдучак та Влад Волос.

Усіляка подорож може подарувати незабутні спогади, але подорож на Закарпаття навчить тебе справжній гостинності. Тож, коли ти вирішиш приїхати в гості на мальовничі простори Закарпаття, готуйся не лише побачити неймовірні краєвиди, але й зустрітися зі справжніми майстрами української гостинності — місцевими жителями, які відкриють перед тобою всю красу та душу рідного краю.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ