Лондон, Ріо, Барселона: нова лімітована колекція glo™ hyper NATIV EDTN, присвячена культовим містам світу

LIFESTYLE / Технологии
20 августа 2020
Cosmo

Promo

На правах реклами.
glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Зустрічай стильну новинку. glo™ презентували нову лімітовану колекцію glo™ hyper NATIV EDTN*, присвячену культовим містам світу: Ріо-де-Жанейро, Токіо, Нью-Йорк, Лондон та Барселона.

Сучасні, стильні, гамірні, успішні та технологічні міста стали відправною точкою у створенні нової лінійки glo™ hyper NATIV EDTN. Міста, що постійно змінюються. Міста, де народжуються нові прогресивні ідеї. Міста зі своєю унікальною сучасною культурою.

Кожен лімітований glo™ відображає культуру й енергію одного з п’яти мегаполісів, завдяки чому всі пристрої легко впізнавані. На корпусах девайсів можна знайти Нью-Йорк з його безперервним рухом і динамічними ритмами. Лондон в абстрактній інтерпретації для шанувальників як класичного, так і сучасного мистецтва. Масштабний Токіо, що парадоксально поєднує вічні традиції Японії та передові технології. Сонячні Ріо і Барселону з вуличним мистецтвом і фестивалями на тлі калейдоскопу барв дикої природи. Завдяки цій лінійці кожен може відчути себе громадянином світу незалежно від свого місцезнаходження.

На сторінці @glo_ukraine в Instagram можна подивитися серію інтерв’ю HYPER NATIV з українцями, які живуть у кожному з цих мегаполісів. Вони доводять, що можна зберігати зв’язок з рідною країною, одночасно стаючи частиною сучасної культури іншого міста закордоном. Саме цей зв’язок і допомагає українцям відчути себе справжніми громадянами світу, що поєднують у собі культурні особливості батьківщини з ритмом нової країни проживання.

Лімітована колекція є свіжою дизайнерською інтерпретацією пристрою glo™ hyper, що вийшов у 2020 році в новому форматі з покращеною ергономікою. Девайс поєднує інноваційну технологію індукційного нагрівання тютюну, яка забезпечує більш насичений і яскравий смак. Користуватися glo™ hyper інтуїтивно просто і зручно — в режимі Boost пристрій нагріває стік всього за 15 секунд, а потужна батарея забезпечує до 20 сесій** без підзарядки. Спеціально для glo™ hyper була розроблена окрема лінійка тютюнових стіків neo™*** із чотирма варіантами смаків.

Відтепер повнолітні споживачі тютюну можуть завжди мати під рукою частину улюбленого міста. Виразний дизайн колекції допоможе персоналізувати стиль і згадати маршрути своїх мрій. Девайси лінійки glo™ hyper NATIV EDTN доступні за ексклюзивною ціною – всього за 599 грн.

* Нова лімітована лінійка glo hyper Нейтів Едішн
** При використанні в режимі Буст. Час роботи повністю зарядженої батареї може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.
*
** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

 

4 5 2
Спецпроекты
Реклама
LIFESTYLE / Технологии
Это интересно

Креативный, быстрый, стильный: редакция тестирует смартфон Huawei P40 lite

Стать создателем крутого контента и мультизадачным менеджером своей жизни проще, чем ты думаешь. Тебе нужен хороший смартфон и немного лайфхаков.

Loading...

SEX APP: без лишних слов

Перефразируя слоган из рекламного видео секс-приложения Pure “I don’t know the question, but sex is definitely the answer”, мы беремся утверждать, что секс-эппы – реальный ответ на наши сексуальные потребности.

Как превратить смартфон в вибратор?

Теперь твой смартфон легко можно превратить в секс-игрушку и расслабиться с ее помощью в конце тяжелого трудового дня.

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


7 полезных мобильных приложений для девушек

Гаджеты облегчают нашу работу, помогают хранить информацию и планировать свой день. Мы подобрали для тебя семь полезных приложений, которые чуточку упростят твою жизнь.

Подпишись на новостную рассылку Cosmo

Вдохновленный морем: IQOS представили стильную новинку цвета аквамарин

Предзаказ на лимитированную коллекцию уже открыт. Не упусти шанс заполучить стильную новинку!

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.