МакДональдз розпочинає щорічну благодійну програму «Долонька щастя»

Твоя жизнь / Lifestyle
1 сентября 2020
Cosmo

Програма триватиме з 28 серпня до 30 вересня 2020 року. Зібрані кошти МакДональдз перекаже Фундації «Дім Рональда МакДональда», щоб батьки мали змогу бути поруч зі своїми дітьми, які лежать у лікарнях.

Благодійна програма «Долонька щастя» відбувається в Україні вже 19 років поспіль. Купуючи благодійну сувенірну продукцію та спеціальні страви, клієнти МакДональдз допомагають дітям, що перебувають у лікарнях і як ніколи потребують присутності рідних. Навіть дорослим, коли вони хворіють, потрібна близька людина поруч, а дітям — і поготів.

Цього року всі охочі можуть купити в МакДональдз упізнаваний символ благодійності — паперову долоньку; фірмову ручку у формі Картоплі Фрі з кетчупом; наліпки з написами; три види склянок з дитячими улюбленцями — Посіпаками; вівсяне печиво з родзинками й журавлиною. Продукцію можна замовити в самих ресторанах — на касі й у терміналах, на МакДрайві, через експрес-вікно чи сервіс доставки, додавши сувеніри до замовлення.

Кошти, зібрані завдяки програмі «Долонька щастя», МакДональдз передасть Фундації «Дім Рональда МакДональда». Уже багато років Фундація допомагає батькам і дітям у всьому світі бути поруч у складний для них період — під час лікування. У переважній більшості дитячих лікарень немає спеціального місця для перебування батьків, тому вони змушені залишати дітей самих. Сімейні Кімнати Рональда МакДональда дають змогу рідним бути поруч з маленькими пацієнтами й підтримувати їх. Адже кожна друга дитина відчуває стрес та емоційне виснаження в незнайомому місці через відсутність батьків. У Сімейних Кімнатах батьки й родичі хворої дитини можуть перепочити, поспілкуватися й побавитися з малюком, задовольнити свої базові потреби в гігієні, сні чи харчуванні.

Сімейні Кімнати вже відкрито у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит», Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні, Сумській обласній дитячій клінічній лікарні, Харківській обласній дитячій клінічній лікарні та Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» у Києві. За чотири роки ці кімнати безплатно відвідали понад 50 тисяч батьків, сестричок і братиків, бабусь і дідусів маленьких пацієнтів.

5 5 2
Спецпроекты
Реклама
Loading...
Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Новолуние в сентябре 2020: как использовать этот период с максимальной пользой

Лучшее время наконец записаться в зал и начать собственный бизнес!  

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Как пережить ретроградный Марс в сентябре 2020: поиски мотивации, отсутствие секса и работа над собой

Готовься, ретроград начинается уже с 10 сентября и продлится до 14 ноября. Рассказываем, как пережить этот период максимально безболезненно.  

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Дыши глубже: 7 лайфхаков, как начать регулярно медитировать

С нашими советами у тебя получится практиковать уже с первого дня!

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

В ногу со временем: 7 навыков и взглядов, которым нужно поучиться у поколения Z

Ведь именно современные подростки меняют нашу жизнь к лучшему!

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Как ярко провести первую неделю осени: 6 идей

Кажется, только мы радовались началу лета и планировали три жарких месяца, как вдруг сентябрь. Но, пока некоторые уже постят печальные сториз и предвкушают осеннюю хандру, давай лучше подумаем, как начать осень на 100%. Лови несколько идей на эту неделю.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.