Must-watch: 5 головних серіалів жовтня

LIFESTYLE / Культура
Cosmo

Другий місяць осені потішить усіх кіноманів не тільки захопливими прем’єрами фільмів, а й стартом цікавих серіалів. Якщо готова поринути у нову історію, дивись нашу добірку із ТОП-5 головних серіалів жовтня.

«Бетвумен»

Вихід: 6 жовтня

Серіал засновано на усім відомих коміксах про Бетмена, але сюжет сфокусований на його сестрі – Бетвумен. Головна героїня Кейт Кейн – екс-солдат із Готема. Вона повертається до рідного міста, до свого батька і дізнається про сімейний зв’язок із Бетменом. Дівчина вирішує продовжити справу брата, який зник три роки тому.

«Ненсі Дрю»

Вихід: 9 жовтня

Це серія ігор про дівчину-детектива Ненсі Дрю. Серіал створено за мотивами серії книг, написаної групою письменників під псевдонімом Керолайн Кін. Ігри, описані у серіалі, нагадують класичний квест. У більшості випадків гравець керує Ненсі Дрю, подорожуючи по віртуальному світу, допитуючи підозрюваних, збираючи докази, вирішуючи головоломки і, врешті-решт, розкриваючи справу.

«У пошуках Аляски»

Вихід: 18 жовтня

В основі стрічки – історія підлітка Майлза, який після переїзду у нове місто й перехід до школи-інтернату знаходить друзів – однокласника Такумі і сусіда по кімнаті Чіпа. Хлопці познайомили новачка з особливою дівчиною на ім’я Аляска, і Майлз швидко з нею зблизився. Незадовго після цього Аляска трагічно загинула. Хлопці намагаються розібратися у причинах її смерті.

«Сучасне кохання»

Вихід: 18 жовтня

Це один із найочікуваніших серіалів цієї осені. Він складається з восьми частин і заснований на реальних історіях, які раніше були опубліковані у колонках New York Times. Події стрічки розгортаються в одному з найромантичніших міст світу – Нью-Йорку.

«Вартові»

Вихід: 20 жовтня

Новий драматичний серіал засновано на однойменній серії коміксів. Події картини розгортаються в альтернативній сучасній реальності США, де супергероїв і месників визнали злочинцями. Деякі з них групуються і планують влаштувати революцію, в той час як інші навпаки – боряться з нею.

  

Рейтинг / 0
5 5 5