Назад у майбутнє: топ-5 речей, які повернулись у моду

Мода / Тренд
Фото: Answear.ua
Cosmo

Мода циклічна і час від часу забуті колись тренди знову стають актуальними. За останні декілька сезонів дизайнери не раз доводили це. Вініл, стиль мілітарі й леопардовий принт - лише деякі з них. Тому ми вирішили зібрати для тебе найцікавіші тенденції з минулого, які знову повертаються в моду. 

Mom jeans


Купити

Денім надовго увірвався в наші серця. Або правильніше сказати повернувся. Фактура була популярна ще у 80х, а знакові mom jeans стали символом епохи. Практичний крій був згодом витіснений скінні й іншими фасонами на початку 2000х. На щастя, все хороше має властивість повертатись. Останні декілька сезонів разом mom jeans повернулись кльош, прямі джинси й карго. Також ця хвиля продовжилась трендом на total denim look.

Tie dye

Купити

Ультрамодний нині принт вперше набув популярності у 60х-70х роках завдяки культурі хіпі. Колористика й абстрактність візеринку були символікою дітей квітів й відображали їх мирні настрої. Цього літа його радше асоціюють зі street-style культурою, рейвами й нью вейвом. Незважаючи на своєрідність принту, він добре вписується в капсульний гардероб для відпустки. І справді, хочеться вдягнути таку футболку і піти на пляж.

Казаки

Купити

Чоботи актуальні впродовж останніх двох сезонів. Їх перша хвиля популярності припадає на початок минулого століття. Ковбої і фільми в жанрі вестерну зробили казаки хітом. Пізніше, у 2000х вони знову стали популярними, проте ненадовго. Зараз такі чоботи радимо носити з жіночними сукнями й спідницями. Контраст у цьому випадку все.

Slip dress

Купити

Мода на slip dress стала знаковою частиною культури 90х. Кейт Мосс й інші зірки часто з’являлись на червоних доріжках у таких сукнях. Проте зараз дизайнери інтегрують фасон у повсякденний гардероб. Також експерименти з довжиною, фактурою й кроєм гарантують slip dress місце серед трендів наступних сезонів. Якщо ще й досі сумніваєшся, не зволікай. Будь-яка модель буде вигідною інвестицією.

Ретро-купальник

Купити

Не знаємо, як ти, але ми в захваті від цієї тенденції. У 60х пляжний дрес-код сильно відрізнявся від сьогодення. Мораль не дозволяла навіть думати про мікро купальники і модниці того часу знаходили стильну альтернативу. Нині ретро - це не лише модно, а й практично. Купальник з плавками високої посадки скорегує фігуру, а цільний буде основою для будь-якого образу для вечірки біля басейну.  

Рейтинг / 0
4 5 5