Названо найсексуальніший колір осені 2019

Мода / Тренд
Фото: Getty Images
Cosmo

Нещодавно Інститут кольору Pantone назвав 10 найактуальніших кольорів сезону осінь-зима 2019/20. У свою чергу психологи Рочестерського університету вирішили провести експеримент і довести, який колір робить жінку сексуальною в очах чоловіка.

На нашу думку, експеримент підтвердив очевидне – найсексуальнішим кольором у природі визнано червоний. Восени 2019-го він представлений у відтінках перець чилі та червоний велосипед.

В експерименті взяли участь сотні осіб різного віку та національності. Дослідники пояснюють отриманий результат двома аргументами. По-перше, чоловіки реагують на червоний за природними інстинктами, адже жіночі статеві органи різних живих організмів мають саме таке забарвлення. По-друге, чоловіки сприймають червоний як секс-сигнал за стереотипним віянням. Адже ми звикли вважати lady in red еталоном жіночності й пристрасті. 

До того ж за словами психологів, саме червоний колір посилює роботу тих ділянок мозку, які відповідають за концентрацію уваги. Тобто червоний, як об’єкт, вмить притягує увагу і займає усі думки. 

Беремо до уваги модні дослідження й зустрічаймо осінь у наймодніших відтінках червоного!

Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 18