Не впізнати: Сергій Притула схуд на 10 кілограмів і розповів, як йому це вдалось

Звезды / Новости
Фото: instagram.com/siriy_ua
Cosmo

Ведучому Нового каналу Сергію Притулі перелом ноги не завадив вести активну підготовку до зйомок Першого україномовного гумор-шоу« Вар'яти». І навіть допоміг схуднути!

«Травма – це просто один мінус, який дав багато плюсів: я дуже багато часу проводжу з сім’єю, я схуднув на 10 кілограмів, не докладаючи особливих зусиль. Треба було пережити операцію – повна відсутність алкоголю, правильне харчування», – зізнався телеведучий.

Сергей Притула травма

Сергій зізнався, що раніше, щоб схуднути і скинути 10-12 кілограмів перед зйомками, він пітнів у спортзалі місяць-півтора: «А зараз почуваюся молоденьким огірочком! Я нарешті сягнув комфортної для себе ваги – 87 кілограмів, це мене дуже тішить. Плюсів значно більше».

Серегц Притула похудел

Навіть на сцену «Вар'ятів», прем'єра яких запланована на 27 серпня, у першому випуску Сергій вибіг на милицях. «Показав, що на настрій це жодним чином не впливає, я вже достатньо адаптувався, вже місяць минув після травми. Бігаю, стрибаю з тими милицями, імітую бабцю під під’їздом, яка милицею махає і кричить «наркомани, проститутки». Я розказав у стендапі, як це трапилося. Насправді я така людина за складом характеру, яка навіть у негативних ситуація шукає плюси».

Браво!

Рейтинг / 0
5 5 6