Біллі Айліш випустила новий альбом Hit Me Hard And Soft

Відвертий реліз, вартий уваги


ФОТО: Instagram: @billieeilish

опубліковано: 17 травня 2024

Співачка Біллі Айліш презентувала свій третій студійний альбом Hit Me Hard And Soft, який містить 10 пісень. Співавтором та продюсером альбому, що побачив світ слідом за номінованим на «Греммі» 2021 року Happier Than Ever, традиційно став брат співачки Фіннеас О’Коннел.

Біллі не випускала окремі сингли до виходу альбому, оскільки, за її ж словами, хотіла, щоб аудиторія почула відразу всю готову роботу. Новий альбом підіймає теми сексуальності та гендерної ідентичності, інтимних стосунків, дисморфії, дослідження себе, депресії, смерті тощо. Згідно з пресрелізом альбом повністю відповідає своїй назві та «вражає жорстко і м’яко» як у плані текстів, так і у звучанні.

Особливістю новинки є й рішення Айліш мінімізувати вплив альбому на довкілля. Так, зірка вирішила випустити платівку з різними варіантами вінілу — на офіційному сайті Біллі зазначалося, що таких варіантів буде вісім і вони виготовлятимуться з використанням екологічно безпечних технологій.

«Стандартний чорний варіант виготовлений з переробленого чорного вінілу, а решта сім кольорових вінілів будуть зроблені з ECO-MIX або BioVinyl. Перший створюється з використанням 100%-во переробленої суміші, виготовленої із залишків будь-якого кольору, які не можуть бути використані іншим чином. Ці шматочки переробляються і повторно використовуються для виробництва наступних дисків, тому кожен диск буде унікальним і не схожим на попередній», — повідомляється на сайті артистки.

Разом з альбомом Айліш презентувала також мерч — теж екологічний.

Музичні критики відгукуються про альбом з ентузіазмом. The Telegraph назвав альбом «відвертим і найкращою роботою Айліш», а The Times — «впевненим і нонконформістським». Ханна Дейлі з Billboard зазначила, що новий альбом Айліш «демонструє, що вона повністю володіє наративною зрілістю, якої вона намагалася досягти у своєму другому альбомі 2021 року Happier Than Ever».

Кріс Вільямс із Variety порівняв новий альбом зірки з Cowboy Carter Бейонсе та The Tortured Artists Department Тейлор Свіфт. Алексіс Петрідіс із The Guardian оцінив альбом у чотири зірки й зазначив, що він «продовжує збивати слухача з пантелику». Експерт додав, що він «явно задуманий як щось, що буде розкуповуватися поступово: сміливий крок у світі попмузики, де аудиторію зазвичай зображують як таку, що страждає від дефіциту уваги й вимагає миттєвого задоволення».

Послухати альбом можна за посиланням.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ