Чому насправді Кейт Міддлтон довелося розповісти про свій діагноз

Вимушений крок


ФОТО: Instagram: @princeandprincessofwales

опубліковано: 2 квітня 2024

Відеозвернення Кейт Міддлтон після двох місяців відсутності в публічному просторі, в якому вона поділилася новиною про те, що бореться з раком, шокувало весь світ. І поки частина прихильників королівської родини припускала, що принцесі Вельській довелося розкрити свій діагноз через теорії змов, що ширилися Мережею, Ефраїм Хардкасл у колонці для Daily Mail зазначає, що насправді надалі приховувати правду було неможливо через витік інформації про хворобу майбутньої королеви.

За його інформацією, з Кенсінгтонським палацом зв'язалися з приводу діагнозу Кейт, і в королівської родини не залишалося іншого вибору, окрім як поспішити, щоб громадськість дізналася інформацію з перших вуст. Наразі невідомо, чи витік стався з лондонської клініки, де принцеса перенесла операцію на черевній порожнині в січні, чи з іншого місця.

Нагадаємо, після тижнів обговорень у соціальних мережах її здоров'я та самопочуття, Кейт Міддлтон опублікувала відеозвернення, в якому повідомила, що проходить курс хімієтерапії від раку. Форма раку не розголошується, проте майбутня королева розпочала курс лікування наприкінці лютого і, за словами наближених осіб, налаштована на найшвидше одужання.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ