Чому Ріанна пропустила Met Gala 2024?

Зіркова гостя, якої не вистачало найбільше


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Gettyimages; Instagram: @badgalriri

опубліковано: 7 травня 2024

Що за Met Gala без Ріанни, що разом зі своїм partner in crime A$AP Rocky беззаперечно завойовувала всю увагу на червоному хіднику декількох попередніх гала-вечорів? Утім, попри те що напередодні зірка розповіла в інтерв’ю виданню Extra, що її образ буде «дуже простим» і все зводитиметься до її макіяжу та зачіски, й однозначно планувала потрапити на головну модну подію року, в останній момент їй усе ж довелося відмовитися від запрошення через грип. Про це інсайдери повідомили виданню People.

Навіть не знаючи, який образ знаменитість готувала для цьогорічного Met Gala, ми можемо впевнено стверджувати, що втратили один з найяскравіших модних моментів, що могли трапитися цього вечора.

У 2023 році Ріанна фактично стала головною героїнею гала-вечора — тоді співачка продемонструвала животик у білому ансамблі від Valentino, що складався із сукні зі шлейфом і накидки в тон, вкритої гігантськими 3D-аплікаціями з камелій. Її бойфренд A$AP Rocky був одягнений у червоний картатий кілт поверх джинсів, білу сорочку, піджак і вузьку чорну краватку.

А у 2021-му зірки вперше вийшли на публіку як пара саме на Met Gala — з «невеликим» запізненням (усього на чотири години!) вони з’явилися на червоному хіднику в ефектних образах, які опісля ще декілька тижнів обговорювали всі. Ріанна тоді обрала величезний чорний пуховик з кутюрної колекції Balenciaga, який доповнила чорною шапкою та прикрасами. Коханий співачки позував фотографам у накидці ERL, більше схожій на ковдру.

Бажаємо якнайшвидшого одужання РіРі та все ж сподіваємося, що вона продемонструє якщо не весь look, то хоча б його окремі деталі у своєму Instagram.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ