Дуа Ліпа увійшла до списку 100 найвпливовіших людей світу за версією журналу Time

Напередодні прем’єри нового альбому Radical Optimism


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Zhong Lin для TIME

опубліковано: 16 квітня 2024

Британська співачка косовського походження Дуа Ліпа з’явилася на обкладинці нового випуску журналу Time. Артистка увійшла до сотні найвпливовіших людей світу в 2024 році за версією видання.

«Її швидка поява і зникнення не повинні дивувати нікого, хто стежив за її шаленим темпом протягом останніх кількох років. Так, Ліпа — світова суперзірка, яка має п’ять пісень у ТОП-10 чарту Billboard Hot 100 і знялася в найуспішнішому фільмі минулого року, але її успіх став можливим лише завдяки тому, що вона використовує кожну хвилину. Людина, яка стоїть за цим хайпом, здається, має план для всього — з початку своєї кар’єри вона взяла 24-годинний день і розтягнула його, як іриску, ретельно вивчаючи наступні кроки й перетворюючи ідеї в дії», — говориться в матеріалі видання.

В інтерв’ю Time зірка поділилася власними ритуалами, які сприяють її успіху, — зокрема, це маніфестація бажань та чітке визначення цілей.

«Із самого дитинства я записувала те, про що мріяла. Я завжди планувала наперед. Хоча деколи виникають несподіванки, які я оцінюю в конкретний момент, завжди є довгострокова мета», — поділилася співачка в інтерв’ю після знімання для обкладинки TIME 100.

«Маніфестація — надзвичайно важлива річ для мене. Я дуже твердо стою на тій позиції, що потрібно створювати речі у світі. Підсвідомо ти просто працюєш над своїми бажаннями. Ніщо не буває занадто великим», — додала вона.

Наступна важлива подія в житті співачки загалом та кар’єрі зокрема — прем’єра нового альбому Radical Optimism, яка відбудеться 3 травня. Альбом складатиметься з 11 пісень і, за словами зірки, продемонструє нову її.

«Платівка в цілому більш зріла. Я вже точно не та людина, якою була, коли писала свій перший альбом. Я розвинулася і багато чого навчилася... приймаючи все таким, яким воно є, не бачачи нічого поганого або невдач. Це передбачає значне зростання і розуміння себе, усвідомлення своєї цінності, чи то в бізнесі, любові чи дружбі. Я просто інша людина, тому, звичайно, цей альбом буде відрізнятися. У мене інші думки, бажання, потреби й перспективи. Я змінила себе на 180 градусів... Зараз я почуваюся найбільш упевнено у своєму житті».

Нагадаємо, українська кліпмейкерка Таню Муіньо, яка раніше працювала з Doja Cat, Гаррі Стайлсом, Lil Nas X, Ленні Кравіцом, Семом Смітом і не тільки, зняла кліп для Дуа Ліпи на пісню Illusion. Illusion — композиція Ліпи з майбутнього альбому Radical Optimism.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ