Дуа Ліпа випустила новий альбом Radical Optimism

Найочікуваніший реліз


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Instagram: @dualipa

опубліковано: 3 травня 2024

Британська співачка Дуа Ліпа випустила перший з 2020 року альбом Radical Optimism. Альбом, що вийшов у п’ятницю, 3 травня, містить 11 треків. Серед них — раніше випущені сингли Houdini, Training Season та Illusion (відеокліп до якого, до слова, зняла українська режисерка та кліпмейкерка Таню Муіньо).

«Я безмежно вдячна за те, що цей альбом подарував мені під час написання, і я відчуваю щастя/полегшення/збудження, я нервуюся, плачу, шаленію від того, що він нарешті ваш. Я люблю вас і дякую за підтримку на кожному кроці», — написала зірка у своєму Instagram-акаунті, опублікувавши також фото та відео, на яких можна побачити, як вона разом з командою працювала над альбомом.

Разом з Ліпою над Radical Optimism працювали Кевін Паркер з рок-гурту Tame Impala, співавторка хіта New Rules Керолайн Айлін, випускник PC Music Денні Л. Харл, колишній інді-піаніст Тобіас Джессо-молодший і не тільки.

Про ідею альбому та його назву зірка розповідала раніше виданню Pitchfork.

«Кілька років тому друг познайомив мене з терміном "радикальний оптимізм". Ця концепція знайшла відгук у моєму серці, і мені стало ще цікавіше, коли я почала гратися з нею та вплітати її у своє життя. Вона мене вразила — ідея граційно пройти крізь хаос і відчути, що ти можеш витримати будь-який шторм. У той самий час я почала вивчати історію  психоделічної музики, трип-хопу та бритпопу. Мені завжди здавалося, що все це було дуже впевнено-оптимістичним, і саме цю чесність і настрій я взяла із собою у свої записи», — поділилася Ліпа.

Попри шалений ажіотаж серед шанувальників співачки, деякі видання, зокрема той самий Pitchfork, висловилися про альбом прохолодно.

«Почути, як Ліпа розповідає про радикальний оптимізм, — це почути її розповідь про те, як граційно долати хаос або, як дуже буквально сказано на обкладинці, зберігати спокій, плаваючи у водах, що кишать акулами. Але більшість текстів — про те, як ухилятися від глибини, а не занурюватися в неї», — говориться у рецензії Pitchfork, яке оцінило альбом у 6,6 бала з 10.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ