Кеті Перрі поділилася фото з Met Gala 2024, хоча... не була на гала-вечорі

Інтригу розкрито


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @katyperry

опубліковано: 7 травня 2024

Вчора вночі ми спостерігали одну з найкрасивіших fashion-подій року — Met Gala 2024. Знаменитості вражали вибором вбрання, перетворивши гала-вечір на свято квітів та витонченості. Зендея, Ель Феннінг, Дженніфер Лопес, Емілі Ратаковскі та інші — на червоному хіднику ми побачили топ зірок та їхні інтерпретації дрес-коду The Garden of Time («Сади часу»). Проте були й знаменитості, які не змогли відвідати захід та здивувати нас образами, як от Ріанна або зірки із «чорного списку».

Проте найбільшу інтригу навколо своєї присутності на Met Gala 2024 створила співачка Кеті Перрі. У своїх соцмережах зірка поділилася свіжим фото з Met Gala, хоча фактично не була присутня на події. Як виявилось, ці фото згенерував для Кеті ШІ, показавши своє бачення її образу на червоному хіднику — мусимо визнати, йому ідеально це вдалося.

@katyperry

Фото від ШІ вже стало вірусним у X (Twitter) та набрало понад 11 мільйонів переглядів. Сама Кеті Перрі прокоментувала знімки лаконічно: «Не змогла з'явитися на Met, мала працювати». ШІ також чудово попрацював, правда?

@katyperry

Фото від ШІ виявилися настільки реалістичними, що навіть мати Кеті Перрі повірила в їх достовірність та надіслала компліменти образові зіркової доньки:

@katyperry

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ