Кілліан Мерфі повернеться до ролі Томаса Шелбі у продовженні «Гострих картузів»

«Якщо ми хочемо подивитися на 50-річного Томмі Шелбі, зробімо це»


ФОТО: Кадри з серіалу «Гострі картузи»

опубліковано: 5 квітня 2024

Кілліан Мерфі, який нещодавно отримав свій перший «Оскар» за роль «батька атомної бомби» Роберта Оппенгеймера, знову зіграє роль Томаса Шелбі у повнометражному фільмі «Гострі картузи». Як повідомило видання Hollywood Reporter, про це творець однойменного серіалу Стівен Найт розповів в коментарі Birmingham World на прем'єрі свого нового серіалу «Це місто».

«Він, безумовно, повертається. Ми знімаємо його у вересні, неподалік, у Дігбеті (район в Бірмінгемі — Прим. ред.)», — розкрив інтригу Найт.

Найт також відзначив талант та професіоналізм Мерфі після того, як він зібрав численні нагороди за роль у фільмі «Оппенгеймер»: «Це було так заслужено. Я маю на увазі, що він геніальний, і він чудова людина. Він веде лінію, коли ми знімаємо, і він такий холоднокровний і прямолінійний. Він заслуговує на все, що отримує».

Напередодні сам Мерфі також заявив, що готовий повернутися до ролі лідера бірмінгемського злочинного угрупування «Гострі картузи».

«Я завжди казав, що якщо Найт запропонує сценарій, який, я знаю, він зможе реалізувати, бо він феноменальний сценарист, я буду там. Якщо ми хочемо подивитися на 50-річного Томмі Шелбі, зробімо це», — сказав Мерфі.

Поки що творці не розкривають деталі сюжету фільму, однак раніше Стівен Найт анонсував, що у продовженні легендарного серіалу історію сім'ї Шелбі покажуть в реаліях Другої світової війни.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ