Live Session: слухаємо нову добірку треків Володимира Дантеса в живому звучанні

Нове життя улюблених хітів


ФОТО: Надані пресслужбою

опубліковано: 28 червня 2024

Реклама

З нагоди свого дня народження, 28 червня, український співак Володимир Дантес презентував унікальний формат звучання власних хітів під назвою Live Session.

Live Session — це збірка живого звучання пісень Володимира Дантеса, що давно полюбилися слухачам. Серед представлених треків: «Чуєш», «Кити», «Я залишусь молодим», а також пісні, що тільки починають набувати популярності: «Дура», «Ти мій звір» та інші, не менш яскраві хіти, що навіть у записі передають весь драйв та енергію концертів виконавця.

Саме в цьому й полягає головна мета запису добірки Live Session — подарувати слухачам можливість перейнятися атмосферою концертів Володимира в часи, коли великі виступи артистів є рідкістю через безпекову ситуацію в країні. 

«Для кожного артиста концерти — це особливі моменти синергії з його слухачами, і я є далеко не винятком. Одна з моїх найбільших творчих мрій — концерт у моєму рідному місті, у Харкові. Через повномасштабне вторгнення, зокрема безпекову ситуацію, ця мрія поки що залишається нездійсненою. Натомість я вирішив, що записати свої треки у живому звучанні та доповнити їх яскравою відеороботою буде хорошим рішенням в умовах, що склалися. Я щиро сподіваюся, що всі мої слухачі, з якими ми не можемо зустрітися на концертах, насолодяться цим релізом сповна, а вже зовсім скоро всі улюблені треки ми поспіваємо разом на концертах», — поділився Володимир Дантес.

Послухати добірку треків Володимира Дантеса у живому звучанні можна на всіх музичних платформах.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ