Відразу два розкішні образи Jerry Heil на Каннському кінофестивалі

Наші в Каннах


ФОТО: Instagram: @thejerryheil

опубліковано: 21 травня 2024

У Каннах триває легендарний кінофестиваль, у межах якого ми вже побачили на червоному хіднику безліч знаменитостей та, звісно ж, образів від українських брендів. Так, наприклад, відразу три відомі красуні — бельгійська модель Роуз Бертрам, норвезька інфлюенсерка Ніна Сандбех та італійська баскетболістка Валентина Віньялі — обрали для виходу на червоний хідник сукні від українського бренду WONÀ Concept, а продюсерка українського походження, засновниця премії WIBA Awards Марія-Гражина Чаплін та засновниця Beverly Hills Beauty International Group Сільва Даян позували фотографам у сукнях з колекції Atelier Andre Tan.

На червоному хіднику з’явилася також учасниця цьогорічного «Євробачення» співачка Jerry Heil — зірка, яка відвідала благодійний вечір української культури, краси та моди Ukrainian Fashion Film Festival, що відбувся 19 травня, позувала в сукні із закритим верхом і прозорим низом зі стразами.

«Мрію наступного року тут вже стояти як музична складова прогресивної української кінознімальної команди», — написала Jerry Heil в Instagram.

Напередодні в Каннах співачка продемонструвала ще один ефектний образ — перед фотографами Jerry Heil постала у пишній чорній сукні з корсетом та металевим акцентом на плечі. Автором образу став дизайнер українського бренду GUDU Лаша Мдінарадзе.

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ