Jerry Heil та alyona alyona презентували нову дуетну пісню «Подоляночка»

Вона могла поїхати на «Євробачення-2024» замість Teresa & Maria


ФОТО: Instagram: @thejerryheil; @alyona.alyona.official

опубліковано: 15 травня 2024

Українські співачки Jerry Heil та alyona alyona, які цьогоріч представляли Україну на «Євробаченні-2024» з піснею Teresa & Maria і посіли третє місце, презентували нову дуетну пісню під назвою «Подоляночка».

За словами Jerry Heil, вона розпочала працювати над композицією ще під час навчання в Музичному коледжі Берклі. Пізніше до неї додали куплет для alyona alyona. Цікаво, що, обираючи пісню, з якою вони вирушать на Національний відбір на «Євробачення-2024», Jerry Heil та alyona alyona вагалися між Teresa & Maria та «Подоляночкою».

«Але в підсумку, обираючи між Teresa & Maria й “Подоляночкою”, обрали все ж таки Teresa & Maria. Враховуючи постановку, мені здається, краще саме Teresa & Maria. Тут ідеально спрацювало все — робота наших режисерів і наша з Альоною, емоції, командний дух, заряджений цією піснею», — розповіла Jerry Heil.

Приспів пісні «Подоляночка» — це англомовна версія однойменної народної веснянки.

Нагадаємо, Україна виступила у гранд-фіналі «Євробачення-2024» під другим номером — у підсумку alyona alyona та Jerry Heil з піснею Teresa & Maria та неймовірною постановкою від Таню Муіньо отримали 453 бали від глядачів та журі, посівши третю сходинку.

Раніше стало відомо, що організатори «Євробачення-2024» оштрафували українську делегацію за футболки з принтом Free Azovstal Defenders в ефірі шоу.

«З’явитися у футболках FREE AZOVSTAL DEFENDERS було дуже ризиковою та складною задачею. Будь-які надписи та бренди були заборонені, охорона перевіряла весь одяг і, якщо на ньому був надпис, просила зняти його або ж заклеювала надписи чорним скотчем. Ми знали, що коли будуть показувати повтори виступів усіх артистів, то будуть показувати й саму делегацію. Тому коли до нас підійшла камера, наша команда швидко розкрилася і показала наш заклик на весь світ. Ми дуже ризикували, проте все вийшло. Я неймовірно рада, що нам вдалося нагадати світу про наших військовополонених», — написала у своєму Instagram-акаунті alyona alyona.

Пишаємося!

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ