Усередині Met Gala: що відбувається на балі Інституту костюма поза червоним хідником

Залаштунки однієї з найважливіших модних подій року


ФОТО: cosmopolitan.com; Gettyimages; Instagram

опубліковано: 6 травня 2024

Що ми знаємо про гала-вечір Met Gala? Він проходить у Метрополітен-музеї, його організовує Анна Вінтур, і на нього запрошені буквально всі знаменитості зі списку А (ну, майже всі). Але що ми знаємо, окрім цього? Майже нічого.

Після того як знаменитості піднімаються славнозвісними сходами Метрополітену, публічна частина заходу закінчується. Як тільки всі заходять усередину, вони повинні вимкнути телефони. Окрім цього, на заході неможливо побачити жодного репортера. Це означає, що фотографій залаштунків Met Gala — дуже мало. Утім, іноді правила порушуються — зазвичай у ванній кімнаті.

@stellamccartney

@elizabethchambers

@behatiprinsloo

Тож, окрім селфі у ванній кімнаті, що насправді відбувається всередині Met Gala? Ось що ми знаємо:

Килимова доріжка

Про це ми вже писали. Знаменитості прибувають. Вони позують. Заходять усередину. Ми скаржимося на те, що вони не дотрималися дрес-коду, й ділимося своїми думками в різних групових чатах. Традиція!

 

Kevin Tachman/MG19//Getty Images

Коктейльна година

Після килимової доріжки знаменитості та гості спілкуються під час коктейльної години та оглядають виставку, яка цього року називається «Сплячі красуні: пробудження моди» (Sleeping Beauties: Reawakening Fashion). Цьогоріч вона відкривається для публіки 10 травня і закривається 2 вересня.

@metcostumeinstitute

@metcostumeinstitute

@metcostumeinstitute

@metcostumeinstitute

Вечеря

Після огляду експонатів знаменитості прямують на офіційну вечерю з визначеними місцями для сидіння, що є справжнім випробуванням для планування, враховуючи неминучість драматичних ситуацій. Ще у 2021 році організатор вечірок Едді Кірнан розповів Vogue, що, коли справа доходить до вирішення питання, де сидіти зіркам, важливо ретельно продумати, хто буде сидіти поруч одне з одним.

«Наша ідеальна пара — це двоє людей, які, на нашу думку, будуть ладнати між собою, але, можливо, навіть не усвідомлюють, що у них багато спільного. Тому у випадку з кожною людиною ми дійсно витрачаємо час, щоб подумати: "Про що вони будуть говорити?". Ми також враховуємо лінії поглядів і те, де люди сиділи в минулому. І ми намагаємося переконатися, що ніхто не дивиться в очі колишньому чи колишній».

Ось, наприклад, вечеря на балі Met Gala «В Америці: антологія моди» у 2022 році:

Matt Winkelmeyer//Getty Images

А також на Met Gala 2019 року з темою «Кемп: нотатки про моду»:

Kevin Tachman/MG19//Getty Images

Розваги

Щороку щонайменше один популярний виконавець влаштовує шоу на Met Gala, але вечір закінчується досить рано, даючи знаменитостям шанс змінити вбрання і потрапити на афтепаті. Ось Кім Кардаш’ян і Каньє Вест прямують на офіційну афтепаті Met Gala в Up and Down 6 травня 2019 року.

Jackson Lee//Getty Images

А ось Кендалл Дженнер та Bad Bunny у нью-йоркському The Box після тогорічної події:

Shareif Ziyadat//Getty Images

Нагадаємо, цьогоріч церемонія відбудеться 6 травня в незмінній локації — Метрополітен-музей, Нью-Йорк.

За матеріалами: cosmopolitan.com

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ