Посто і стильно: Джиджи Хадід показує, як носити пуховик цієї осені

Звезды / Звездный стиль
Фото: Getty Images
Cosmo

Ти часто не наважуєшся повторити зіркові образи. А все тому, що не маєш ані змоги знайти такі ж речі, ані приводу «вигуляти» лук в повсякденному житті. Проте Джиджи Хадід доводить, що все геніальне — просто. Модель продемонструвала образ із чорним пуховиком і ультрамодними джинсами, а ми знайшли такі ж речі і вже знаємо, де ти можеш їх придбати.

Найкраще в цьому образі — його практичність, універсальність й комфорт. З настанням холоду пуховик стає невід’ємною частиною осіннього луку. Тому образи, як у Джиджи — на вагу золота. Класичні mom-джинс і білу футболку модель розбавила яскравими черевиками. Лаконічно і стильно.

Куртка

Щоб повторити цей образ, пуховик повинен бути правильної довжини. З джинсами з високою посадкою ти можеш використати вкорочену модель, як у Answer.

Answear

купить

Джинси

Найкраще в такий образ впишеться класична модель з високою посадкою. Пара прямих світлих брюк буде ідеально пасувати по колористиці і фасону.

Mango

купить

Футболка

Джиджи обрала білу футболку з написом, але ти можеш використати і звичайну базову. Зверни увагу, виріз має бути круглий і неглибокий.

Tommy Hilfiger

купить

Черевики

Червоний — це завжди хороша ідея. А у такому класичному образі, як цей, трохи кольору точно не завадить.

S.Oliver

купить

Рейтинг / 0
4 5 2