Ідеальний початок: про що поговорити з хлопцем на побаченні

Теми для цікавої та невимушеної розмови


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @maegangrendellphoto

опубліковано: 2 травня 2024

У вас почалася цікава переписка, планується телефонна розмова або ви одразу призначили побачення і ти розмірковуєш, про що вам краще поспілкуватися онлайн чи офлайн, аби дізнатися одне про одного якомога більше та при цьому не почуватися ніяково? Ми створили добірку тем, які будуть доречними для більшості пар і розмов. А в цій статті ти знайдеш важливі питання, які варто обговорити ще на початку відносин.

Теми для розмови з хлопцем

Найголовніше — щоб ви обоє мали можливість почуватися вільно й розслаблено. Так, на першому побаченні або під час першої розмови телефоном або відеозвʼязком, природно, може виникати зніяковіння та хвилювання, але добре, коли це приємні переживання, а не тривога, збентеження і відчуття незручності. 

Розмова — це справа двох, і важливо, аби ініціативу проявляли обоє співрозмовників. Мовчати впродовж усього побачення чи, навпаки, з усієї сили намагатися заповнити незручні паузи — виснажливо і навряд чи свідчить про perfect match. Хоча нерідко буває, що перша зустріч минає не зовсім так, як очікувалося, через схвильованість, до того ж різні люди мають різний ступінь соромʼязливості. Тож якщо тобі справді цікава людина, можливо, варто дати шанс на друге побачення, навіть коли на першому ви поспілкувалися не настільки захопливо, як хотілося б.

А про що можна поговорити — читай далі.

 • Як минув день. Розмова про те, чим ви займалися безпосередньо до зустрічі, вчора чи впродовж цього тижня, водночас і легка для ведення, і допоможе вам краще зрозуміти ритм життя одне одного, графіки роботи й відпочинку.
 • Робота. Звісно, на побаченні може хотітися відволіктися від звичних справ. Але ця велика тема свідчить не лише про те, чим займається людина, але й про те, як вона ставиться до роботи, які стосунки має в колективі, як сприймає свої обовʼязки. Погодься, якщо чоловік дуже невдоволений своїм керівництвом, завданнями або зарплатнею, але при цьому не прагне нічого змінювати — це описує і його особистісні риси, а не лише роботу як таку.
 • Захоплення. Спорт, творчість, туризм… Так ви одразу намітите, які маєте спільні точки дотику. До того ж про улюблені заняття зазвичай приємно розповідати — як і слухати, як співрозмовник із пристрастю говорить про те, що йому справді подобається. 
 • Музика, ігри, кіно, серіали, театр. Можливо, у вашому з хлопцем випадку це перегукується з попереднім пунктом, якщо ви безпосередньо займаєтеся творчістю або дуже цікавитеся мистецтвом. Важливо з’ясувати ваші смаки, і навіть якщо вони багато в чому розбіжні, то ви все одно можете дивитися ті самі серіали та обмінюватися враженнями. Від продуктів попкультури до екстраординарних артхаусних фільмів і модерних театральних вистав — світ мистецтва може дуже зближувати, якщо ви маєте схожі вподобання, або стати чудовою можливістю відкривати одне для одного дещо нове.

 • Родина. Тема, що для багатьох може бути не найлегшою. Але якщо ви перебуваєте на етапі початку знайомства, то є сенс хоч приблизно уявляти сімейний стан людини (чи він, бува, не одружений…), з ким вона живе, як проводить вільний час. Те, що саме і в якому тоні він говорить про своїх рідних, теж є важливим у рамках розуміння його характеру й життєвих обставин. 
 • Останні новини. Ми живемо у спільному контексті нашої країни, і, безумовно, треба розуміти принаймні в загальних рисах, які погляди, принципи й цінності має хлопець. 
 • Які риси подобаються та не подобаються в людях. Цікава тема, яка допоможе вам трохи зблизитися. Звісно, в такій розмові краще уникати конкретних прикладів: критики чи похвали в бік колишніх партнерів чи партнерок (цього краще уникати завжди, а не лише на першому побаченні) або обговорення спільних знайомих, якщо вони є. Але суто в теорії або на прикладах популярних кіноперсонажів легко можна розповісти, що приваблює в потенційних партнерах та в людях загалом, а що — ні.
 • Улюблена їжа. Просто, зрозуміло, цікаво, і це можна пов’язати з безліччю інших тем — спосіб життя як такий, страви, що подобалися ще в дитинстві, країни, де хотілося б побувати і познайомитися з їхньою кухнею тощо. Можливо, на наступне побачення ви одразу заплануєте похід до нового закладу?
 • Архітектура, інтер’єри. Велика тема — від того, який архітектурний стиль вам обом до вподоби, до питань, як ви облаштовуєте свої помешкання, де почуваєтеся максимально комфортно. 
 • Улюблені гаджети. Це невід’ємна складова нашого життя, і навіть питання, яка ОС краща — iOs чи Android, досі бентежить багатьох до глибини душі. Тож у вас може вийти цікава бесіда про те, якими пристроями ви користувалися раніше, на які перейшли зараз, який функціонал для вас важливий і використовується найчастіше, які покупки є у планах. 
 • Природа. Від улюблених тваринок — до улюблених пейзажів і місцевостей. Що йому подобається найбільше — карпатські ліси чи морські узбережжя? А що любиш ти?

Нехай усі побачення будуть виключно приємними!

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ