5 секс-поз, у яких зручно пестити груди

Ще більше насолоди для тебе


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM

опубліковано: 30 травня 2024

Пестощі грудей — це водночас і ніжна, і гаряча взаємодія, що робить прелюдію та проникнення ще солодшими. Для тебе ми створили добірку з 5 секс-поз, у яких ви з партнером зможете приділити достатньо уваги твоїм грудям та отримати й естетичне, і тактильне задоволення — і, маємо надію, яскраві оргазми у фіналі. 

1

The Yab Yum

Тантрична поза, в якій ти можеш відчувати максимальну близькість і зв’язок з партнером. Плавні рухи, тісні обійми, візуальний контакт і можливість стискати, облизувати, смоктати й цілувати груди в процесі. Одна з найкращих позицій для повільного й чуттєвого сексу, сповненого емоціями. 

 

 

2

The Golden Globes

Ляж на нього, звівши ніжки разом і спираючись на долоні або на лікті. У цій позі твоя вагіна щільно охоплює член, а тертя забезпечує додаткову кліторальну стимуляцію. Твої груди опиняються прямо перед його обличчям, тому партнеру буде зручно стискати їх, посмоктувати й цілувати.

 

 

3

The Upright Titty F*ck

Встань перед партнером на коліна і стискай його член між грудьми, змастивши їх лубрикантом. Чергуй ковзання між грудьми зі стимуляцією руками і ротом — головне, щоб процес був максимально вологим. Від такої естетичної картини і пестощів він кінчить максимально інтенсивно — а ти можеш отримувати задоволення, стискаючи свої соски і користуючись вібратором чи фалоімітатором. 

 

 

4

The Princess Pose

Варіація пози наїзниці, в якій ти ставиш одну ногу на коліно, а іншою спираєшся на стопу. Так ти можеш збільшити амплітуду рухів, насаджуючись на його член, і почуватися комфортно й розслаблено. Партнер у цей час може пестити твої груди та клітор, якщо ти триматимеш спину рівно або трохи відкинешся назад. Гаряча поза для інтенсивного оргазму.

 

 

5

The Buzz Worthy

Класична поза, коли він входить у тебе, а ти закинула ноги йому на плечі. Глибоке проникнення, можливість цілувати ніжки в процесі, візуальний контакт і відкритий доступ до грудей і клітора — ця позиція поєднує в собі всі найкращі опції. Додайте до процесу затискачі для сосків, якщо подобаються інтенсивні відчуття, або вакуумну стимуляцію, і твій оргазм буде дуже яскравим. 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ