5 способів зробити позу доггі-стайл більш чуттєвою та інтимною

Читай та практикуй!


ФОТО: @lucymacaroni для cosmopolitan.com

опубліковано: 18 квітня 2024

Доггі-стайл — це гаряче, пристрасно та несамовито, однак, як вважає дехто, не завжди достатньо інтимно та чуттєво. Якщо ти хоча б раз замислювалася про те, що можна зробити, аби поєднати в цій позі тваринну пристрасть та емоційний контакт і тим самим надати їй нових відтінків, ми поспішаємо з декількома порадами, які цілком можуть упоратися із завданням «із зірочкою».

Фото: @lucymacaroni

Спробуйте зробити це в позі ложок — так, щоб він тримав тебе у своїх руках. Доггі-стайл сам по собі закликає до активних рухів і пробуджує тваринні інстинкти, але є й інша, романтична версія цієї пози — тіло до тіла. Нехай він розташується ззаду, після чого нахилиться вперед і прошепоче щось ніжне тобі на вушко — бачиш, зовсім інша справа.

Попроси його почати повільно і делікатно. Фактично доггі-стайл віддає кермо управління процесом у руки партнерові, тому йому легко захопитися і забути про те, що є ще й твої відчуття. Попроси його трохи подражнити тебе, почавши з повільних, неглибоких поштовхів, поступово прискорюючись і збільшуючи глибину проникнення. Це подіє однаково збудливо і на нього, і на тебе, а отже, шанси на феєричний оргазм помітно зростуть.

Фото: @lucymacaroni

Не поєднуй доггі-стайл із «брудними» розмовами. Замість непристойностей надихни партнера на ніжні слова — можеш першою сказати про те, як він тобі подобається і як тобі добре з ним.

Використовуй доггі-стайл, щоб збудитися, після чого переходь в іншу позу. Почніть займатися сексом у позі «він ззаду», а коли відчуєш, що ви обидва досить розігрілися, скажи, що хочеш дивитися йому в очі, коли будеш кінчати. Перейдіть у місіонерську позицію або позу вершниці й... доведіть розпочате до кінця!

Фото: @lucymacaroni

Обернися і подивися йому в очі. Одним з головних недоліків пози доггі-стайл є відсутність зорового контакту між партнерами, котрий, як відомо, посилює близькість і відчуття єдності під час сексу. Але те, що ви не дивитеся одне на одного, можна виправити: займаючись сексом у позі доггі-стайл, ти можеш обернутися і подивитися на партнера найзакоханішим поглядом.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ