7 секс-поз для глибокого проникнення

Go deeper


ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM

АВТОР: Анастасія Леонова

опубліковано: 7 травня 2024

Любиш пристрасний секс із інтенсивними відчуттями? Ми створили добірку із 7 зручних секс-позицій для глибокого проникнення, в яких ви обоє зможете отримати максимум насолоди. 

1

The Birch

Надзвичайно солодка та гаряча варіація класики: лежачи на спині, підклади подушку під сідниці, а ноги закинь на його плечі. Що ближче партнер нахилятиметься до тебе, притискаючи твої ніжки, — то глибше він входитиме в тебе. Усе, що лишається тобі, — розслабитися, насолоджуватися і торкатися себе та його у процесі.

 

 

2

The Flatiron

Водночас комфортна і гаряча поза — що ближче зведені твої ніжки, то тісніше вагіна охоплюватиме член. Якщо ви хочете зробити проникнення ще інтенсивнішим, покладіть подушку під стегна. А щоб зробити секс super hot, додайте вібратор, який можна підкласти під твій клітор, пов’язку на очі та його ніжне шепотіння на вушко або dirty talk.

 

3

The Seashell

У позиції, коли ти лежиш на спині, високо піднявши ноги та притиснувши їх до себе, а партнер навалюється на тебе, спираючись на коліна та прямі руки, член входить у вагіну дуже глибоко та стимулює передню стінку. Ця поза чудово підходить для повільного й чуттєвого сексу, при якому ви відчуваєте надзвичайно тісний контакт. 

 

 

4

The Deep Impact

Поза, яка може відкрити для вас із партнером нові грані чуттєвості. Ляж на бік та підійми одну пряму ніжку, а він нехай входить у тебе, стоячи на колінах. У цій чуттєвій позі, яка підходить і для повільного, і для інтенсивного сексу, забезпечується глибоке проникнення та зберігається візуальний контакт, а також партнер може пестити твій клітор у процесі, наближаючи оргазм. 

 

 

5

the bridge

Широко розведи ноги, зігнуті в колінах, та підніми сідниці, а партнер нехай входить у тебе, спираючись на коліна та прямі руки. Завдяки тому що змінюється кут введення члена, ця поза дозволяє досягнути глибшого проникнення, коли ти хочеш відчувати в собі його член на всю довжину

 

 

6

The Leapfrog

Варіація ідеальної для інтенсивного сексу пози doggy style (більше про неї читай тут). Поклади подушку під груди й ляж на неї, торкаючись ліктями ліжка, — так твої стегна будуть зручно підняті та партнер зможе входити в тебе максимально глибоко. Додайте кліторальний стимулятор, збуджувальний лубрикант або анальну пробку, і твій оргазм стане ще яскравішим. 

 

 

7

The Sit and Get

Ти лежиш спиною на великій подушці чи на краю дивана, а він входить у тебе на всю довжину. Хочеш ще глибше? Охопи його ніжками в замок і притискай до себе, контролюючи кожен рух. Емоційно й фізично яскрава, чуттєва позиція для того, щоб насолоджуватися одне одним. 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ