Ще більше насолоди: як користуватися вібратором

Шляхи отримання інтенсивного оргазму


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 8 травня 2024

Вібратор базова іграшка, з якою і мастурбація, і секс стануть значно яскравішими. На що звернути увагу під час вибору вібратора, читай у нашій статті, а в цьому матеріалі ти знайдеш рекомендації, як можна погратися із sex toy, щоб зробити цей досвід максимально приємним. 

Уважно читай інструкцію

Очевидна, проте важлива порада: ознайомся з рекомендаціями виробника в паперовій інструкції та на сайті. Так ти точно дізнаєшся, які режими має іграшка, як керувати нею і підзаряджати. Багато виробників пропонують ілюстровані схеми використання вібратора, що допоможуть урізноманітнити твою мастурбацію або секс. 

Стеж за зарядом іграшки

Працює іграшка від акумулятора чи батарейок (цей варіант є дещо застарілим і менш щадним до екології), її необхідно регулярно підзаряджати, аби вона не підвела тебе у відповідальний момент і справно виконувала свої функції.

Ретельно очищуй іграшку після використання

Тепла вода з милом і антисептичний спрей-тойклінер незамінні для підтримання належного рівня гігієни. Для іграшок з кібершкіри також використовується спеціальний тальк, який захищає їх від появи липкості.

Підбери лубрикант

Силіконові змазки несумісні з іграшками з медичного силікону, проте забезпечують тривале ковзання. Найбільш універсальним є лубрикант на водній основі, який можна комбінувати із sex toys із будь-яких матеріалів. Щедро використовуй лубрикант для мастурбації та для сексу, щоб уникнути мікропошкоджень і болючих відчуттів і зробити процес приємним та комфортним. 

Додаткові спецефекти

 Поекспериментуй із зігрівальним чи охолоджувальним лубрикантом або рідким вібратором — в’язким гелем, який точково наноситься на клітор і дарує відчуття жару, прохолоди й легкого пощипування, ніби від бульбашок ігристого вина, одночасно. 

Починай зі слабкого режиму

Залежно від того, скільки рівнів і патернів вібрації має твоя іграшка, починай self-sex із мінімального режиму інтенсивності, аби уникнути гіперстимуляції та отримати більше яскравих відчуттів.

Не переходь одразу до проникнення

Будь-який вібратор можна застосовувати і соло, і для парного сексу — мастурбувати у присутності партнера, прикладати до клітора у процесі, використовувати для подвійного проникнення й пестити ерогенні зони одне одного. Коли ти мастурбуєш, не вводь вібратор одразу у вагіну — пройдися ним по сосках, животу і внутрішніх сторонах стегон. Досліди своє тіло, відчуй, як воно реагує на різні типи дотиків. Так ти відчуєш більше збудження, а кров встигне добре приплинути до статевих органів, тому емоційні й тактильні відчуття від мастурбації стануть інтенсивнішими, ніж тоді, якщо одразу починати пенетрацію.

Стимулюй клітор

Навіть класичний вагінальний вібратор чудово підходить для пестощів клітора. Прикладай його вздовж або тисни на клітор головкою вібратора, обираючи, яка сила натиску подобається тобі найбільше. Ти можеш водити вібратором навколо клітора круговими рухами й пестити ним статеві губи, лише іноді занурюючи всередину вагіни, чи чергувати ці типи стимуляції. Якщо твій клітор дуже чутливий, торкайся його вібратором крізь каптур або спробуй ігри просто в білизні чи навіть в одязі. 

Різноманітність рухів

Як можна зробити свій self-sex по-справжньому яскравим?  

  1. Фрикції. Ритмічно вводь вібратор, імітуючи рухи члена під час сексу. Роби це в різних позах — крім «класики», лежачи на спині з розведеними ногами, спробуй мастурбації на боку, в колінно-ліктьовій позиції та в будь-якій іншій, яка тебе заводить.
  2. Осідлай його. Будь згори, зафіксувавши іграшку, — так твої руки відпочинуть від утримування вібратора, а мастурбація може стати ще гарячішою.
  3. Маятник. Роби не лише зворотно-поступальні рухи, а води іграшкою всередині з боку в бік, відчуваючи, як вона заповнює тебе й торкається кожного квадратного сантиметра вагіни. 
  4. Зона G. Пошукай зону G — коли, як не під час мастурбації, вивчити всі свої чутливі зони, щоб уміти показати їх партнеру й навчити його, як доводити тебе до неймовірного оргазму. Спробуй тиснути вібратором на передню стінку вагіни, недалеко від входу. 
  5. Подвійне проникнення. Скомбінуй вагінальну мастурбацію з використанням анальних іграшок або скористайся вібратором для double penetration. 
  6. Максимальна стимуляція. Під час вагінальної мастурбації песть клітор пальцями або іншою іграшкою — якнайкраще для цього підходить вакуумний кліторальний стимулятор. Або зупини свій вибір на вібраторі-кролику, що виконує одразу обидві ці функції. Інтенсивний оргазм забезпечено.

Насолоджуйся життям, сексом і самою собою!

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ