Що таке «Камасутра» і 3 секс-пози з неї, які зблизять вас ще більше

Про що написана «Камасутра» та які позиції з неї варто спробувати в сексі


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM

опубліковано: 20 травня 2024

«Камасутра» найбільш відома як стародавня книга сексуальних позицій, але вона — не тільки про це. «Це набагато більше, і опис сексуальних позицій насправді займає небагато місця в книзі», — каже Сюзанна Вайс, штатна сексологиня бренду товарів для задоволення Biird.

Тож про що «Камасутра»? «Камасутра Ватсьяяни» (давньоіндійського філософа, автора книги) — це давньоіндійський санскритський ґайд зі стосунків, який охоплює багато тем, зокрема як будувати дружні відносини, знаходити партнера і як дружини повинні ставитися до інших дружин своїх чоловіків», — каже Вайс. Це означає, що, хоча деякі положення «Камасутри» дійсно корисні та можуть бути застосовані до сучасних взаємин, цього не можна сказати про всю книгу в цілому.

«Камасутра» охоплює набагато більше, ніж те, де і як прилаштувати свій лінгам (пеніс) або йоні (піхву). «Вона глибоко занурюється в людські бажання і прагнення до самореалізації, — говорить Алія Мур, докторка філософії, сертифікована секс-терапевтка й експертка SexualAlpha. — Вона пропонує вічне розуміння любові, задоволення та мистецтва спокушання, а також є ґрунтовним посібником для покращення близькості, пристрасті та духовного зв’язку, а не просто набором вправ».

Якщо ти читаєш цю статтю заради секс-поз із «Камасутри» — не хвилюйся, ти їх отримаєш! А також — трохи бонусної давньоіндійської мудрості. «Камасутра» детально описує кілька сексуальних позицій і технік, але основна увага в ній приділяється зміцненню гармонії між закоханими та розвитку глибокого розуміння бажання і його реалізації», — говорить Мур.

Що «Камасутра» говорить про секс?

«Дуже багато! Ця книга розповідає про те, як знайти сексуального партнера, як цінувати унікальність кожного коханця, як зрозуміти, що хтось зацікавлений, що робити, коли секс стає нудним, як стогнати під час сексу... Список можна продовжувати, і все це для того, щоб підкреслити, що секс — це дуже інтимний та духовний зв’язок у парі, а не просто фізичний акт», — каже Мур.

Наприклад, розділ про поцілунки містить поради, де і як цілуватися, як дражнити одне одного, якими можуть бути ігри, сигнали та підказки для іншої людини, і навіть інформацію про чистоту та догляд за тілом, зубами, волоссям і нігтями. Приклад порад: «Коли вона дивиться на рот сплячого чоловіка і цілує його сама, це називається поцілунком, що розпалює пристрасть».

Чи «Камасутра» і тантра — це одне і те ж?

Дехто плутає тантру й «Камасутру», тому що вони обидві є частинами стародавньої мудрості, багатої на ідеї, пов’язані із сексом, але вони абсолютно різні та, знову ж таки, не лише про секс. «“Камасутра” — це не тантра, — каже Деві Ворд Еріксон, засновниця Інституту автентичної тантричної освіти. — Тантра — це стародавня духовна наука, яка була розроблена в Північній Індії кілька тисяч років тому. Глибокий, міцний, стійкий зв’язок є центром автентичної тантричної сексуальної практики». Деякі тантричні напрямки включають вчення про використання сексуального задоволення для зцілення і трансформації, але не всі.

Чи актуальна мудрість «Камасутри» сьогодні?

Залежить від обставин! У ній є багато такого, що все ще корисне, особливо ідеї про те, як приділяти увагу своєму партнеру і повною мірою насолоджуватися сексуальним досвідом. І в певному розумінні вони напрочуд сучасні. «Насправді вона стає досить збоченою, з техніками “завдавання ударів” під час сексу (те, що сьогодні можна було б назвати impact play), дряпанням і кусанням. Вона стверджує, що “всі місця, які можна цілувати, є також місцями, які можна кусати, за винятком верхньої губи, внутрішньої частини рота та очей”», — каже Вайс.

З іншого боку, є кілька сумнівних порад щодо вибору дружини, зазначає Вайс. Наприклад, там сказано, що жінка, чиє ім’я закінчується на «р» або «л», «нічого не варта» і що не слід одружуватися з «дівчиною, яка спить, плаче або вийшла з дому під час заміжжя або яка заручена з іншим». А для привороту жінки пропонується «використовувати порошок, зроблений з обвіяного вітром листя, квітів, залишених на трупі, і павиних кісток». 

Резюмуємо: «Камасутра» — це не книга сексуальних позицій, але це книга із сексуальними позиціями. І ось кілька класних поз звідти, щоб спробувати.

Розщеплення бамбука

«Парам, які готові до невеликого челенджу, ця позиція дає можливість перетворити секс на гаряче тренування», — каже Вайс. Закинь одну ногу на плече партнера, а іншу тримай випрямленою або відведеною вбік. Під час самого сексу змінюй положення ніг. «Це варіює кут проникнення і створює додаткове тертя, що може збільшити задоволення. А те, що ти напружуєш м’язи живота і ніг, може привести до інтенсивнішого оргазму». Партнер може використати ерекційне кільце, щоб підсилити відчуття.

Щипці

Точний опис у «Камасутрі»: «Коли жінка тримає лінгам у йоні, втягує його в себе, натискає і тримає його так протягом тривалого часу, це називається щипцями» (для довідки: lingam — пеніс, yoni — піхва). Якщо ви — лесбійська пара, використовуйте страпон. Описана позиція — це, по суті, cowgirl у поєднанні з вправами Кегеля. «Уяви, що великі й малі статеві губи — це наче руки, обхоплюють пеніс і акуратно тягнуть його догори. При цьому партнер може рухатися вгору і вниз або лежати спокійно для дуже повільного, чуттєвого сексу».

Тісні обійми

У цій позиції ти сидиш на столі чи іншій достатньо надійній поверхні, а партнер стоїть перед тобою. Ти охоплюєш його ногами за талію та стегна, і все готово — просто, але ефективно! «Це дозволяє досягти інтенсивної близькості та дослідити різні кути й глибину проникнення», — зауважує Мур. Також у «Камасутрі» нічого не сказано про використання вібратора — але це, мабуть, просто помилка редактора! 

За матеріалами cosmopolitan.com

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ