Super hot поза для глибокого проникнення і яскравих оргазмів

Поза «Мушля» та її варіації


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM

опубліковано: 10 червня 2024

Реклама

Якщо «місіонерська» поза — твоя улюблена, але хочеться чогось гарячішого, глибшого і просто... більшого, зверни увагу на секс-позицію «Мушля» — гарячу родичку «місіонерки». Це варіація класики, але з невеликими змінами, які змінюють усе.

«Підтягування ніг до тіла під час сексу в “місіонерській” позі — чудовий спосіб підвищити інтенсивність і глибину проникнення, — каже сертифікована секс-педагогиня Сара Томчессон, директорка з маркетингу Magic Wand. Це збільшує пікантні відчуття з можливістю додаткової стимуляції клітора та найгарячішого, найглибшого проникнення, яке тільки можливе фізично.

«“Мушля” чудово працює сама по собі, якщо ви з партнером хочете “зануритися” в неї одразу, але відчуття можуть бути ще дивовижнішими, коли ви переходите в неї з “місіонерської” позиції, особливо якщо ти хочеш глибших, повніших відчуттів і більш прямого контакту “шкіра-до-шкіри” з тілом партнера, — каже Томчессон, а також додає: — Перехід у цю позу в розпал сексу може забезпечити такий рівень інтенсивності або прямої стимуляції, який декому необхідний для досягнення оргазму».

Якщо глибоке проникнення раніше викликало в тебе дискомфорт, невелика підготовка може все змінити. «Візьміть хорошу змазку і переконайтеся, що ви з партнером достатньо займалися прелюдією, перед тим як він увійде», — говорить докторка філософії та секс-експертка Adam & Eve Дженні Скайлер. Посиль своє збудження, додавши іграшки та/або стимулюючи клітор, щоб приділити йому увагу, на яку він заслуговує.

Як і в усіх справах (але особливо, коли ви пробуєте щось нове), будьте з партнером відкритими та відвертими.

«Завдяки глибині цієї позиції з кожним поштовхом член може торкатися шийки матки, — зазначає Скайлер. — Для одних жінок це може бути дуже приємно, а для інших — дуже незручно». Якщо щось викликає дискомфорт, скажи про це, відсунься трохи далі або повністю зупиніться.

Готова до нового? Змастіться лубрикантом, а ти підніми ноги для глибокого занурення.

Класична «Мушля»

Почніть з місіонерської пози, а потім підніми ніжки вище, щоб почалося глибоке, глибоке проникнення. Чи означає це покласти ноги на плечі партнера, обхопити його за шию або просто підняти стегна догори — вирішувати тобі. Хай що ви з партнером оберете, парний вібратор додасть сексу додаткової гостроти — як усередині, так і зовні.

V for victory 

«Це чудова позиція для більш глибокого проникнення, яку легко втілити незалежно від твоєї гнучкості та фізичної підготовки», — каже Скайлер. Оскільки твої руки вільні, це також дуже зручна для вібратора позиція. Візьми свій улюблений кліторальний стимулятор і отримуй оргазм.

The shell yes

 

Для глибшого проникнення спробуй схрестити щиколотки чи підкласти подушку під сідниці. Поекспериментуйте із секс-іграшками: наприклад, із затискачами для сосків і/або з вібруючими анальними пробками для вас обох.

The Not-So-Flexible Shell


Якщо ти не дуже гнучка, ця позиція — для тебе. Замість того щоб витягувати ноги вгору і розводити їх, підтисни їх, лежачи на спині. «Це чудовий варіант для анального сексу, який робить зручним доступ до ануса й дозволяє встановити зоровий контакт і краще бачити, чути й відчувати одне одного під час проникнення, — каже секс-педагогиня Ребекка Блантон. Також вона зауважує: — У цій позі є більше контролю за процесом. Це велика перевага для тих, хто тільки починає займатися анальним сексом, або для пар, у яких пеніс партнера може бути завеликим для комфортного глибокого проникнення».

The Venus on the Half Shell

«Це одна з моїх улюблених позицій! — говорить Кет Віннік, секс-тренерка та БДСМ-експертка Let’s Talk Sex. — Опусти одну ногу донизу, а іншу підійми догори. Нехай він обхопить твою ніжку та увійде в тебе». Насолоджуйтеся тісним проникненням, близькістю тіл і візуальним контактом.

За матеріалами cosmopolitan.com

Схожі статті
Реклама
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ