Як правильно доглядати за секс-іграшками і зберігати їх

Усе про догляд за sex toys


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Pexels

опубліковано: 3 червня 2024

Для того щоб твої sex toys довго тішили тебе ефективністю й охайним виглядом (погодься, симпатичний фалоімітатор кращий за страшненький), важливо ретельно очищувати їх і зберігати в належних умовах. Ми склали список простих рекомендацій, як доглядати за секс-іграшками, і поділилися порадами щодо засобів для догляду за ними, на які варто звернути увагу. 

Догляд за секс-іграшками

У цій статті ти можеш докладніше прочитати про те, як обрати вібратор та з яких матеріалів вони зазвичай виготовляються.

Пористі матеріали — це кібершкіра (термопластичний еластомер), латекс, гель, вініл. Непористі: медичний силікон, пластик, нержавіюча сталь, скло, метал.

Універсальним та сучасним матеріалом є медичний силікон, який поєднує м’якість та шовковистість поверхні з непористою текстурою, що робить його безпечним і приємним у використанні. Що більш пористим є матеріал, то вищим є ризик розмноження в ньому бактерій, грибків чи дріжджів. Будь-який фалоімітатор або вібратор можна використовувати з презервативом, якщо це дозволяє його форма, — проте зверни увагу на те, що деякі кондоми вже змащені силіконовим лубрикантом, несумісним з іграшками із силікону, кібершкіри та інших нетвердих матеріалів. Тому для застосування з такими sex toys обирай презерватив зі змазкою на водній основі — і сам лубрикант теж. Презерватив може стати в пригоді, щоб захистити іграшку від вбирання запахів і зробити процес максимально гігієнічним. 

Після мастурбації або сексу завжди слід мити іграшки. Зверни увагу, чи є іграшка волого- і водостійкою. Якщо вона містить батарейки чи акумулятор, які не слід занурювати у воду, акуратно промивай під проточною водою ту частину sex toy, яку можна мочити. Не використовуй для цього агресивні засоби на кшталт господарчого мила, засобу для миття посуду, іншої побутової хімії або спирту. Не натирай іграшку губкою — так ти можеш подряпати її, і згодом у подряпинах і тріщинках активніше розмножуватимуться бактерії. Скористайся делікатним рідким милом чи гелем для інтимної гігієни, проте враховуй, що іграшки з кібершкіри можуть пересушуватися навіть від них. Ти можеш придбати спеціальну пінку для гігієни sex toys — наприклад, Refresh Foaming Toy Cleaner від System JO має щадний склад, що не містить запашок, спирту та триклозану. Засіб дбайливо очищує поверхню іграшок, при цьому не пошкоджуючи її текстуру. 

Для догляду за іграшками корисно мати спрей-тойклінер — придивися до Toy & Body Cleaner від бренду Swiss Navy з легким ароматом олій чайного дерева і лаванди або Toy Clean від Pjur, який не має запаху. Обидва безспиртові антибактеріальні спреї ефективно очищують іграшки від фізіологічних виділень і лубриканту, запобігають розвитку мікроорганізмів, усувають небажаний запах і освіжають поверхню іграшок. Спрей-тойклінер розпорошується на іграшку, і через 10 секунд його можна акуратно стерти чистою тканиною (наприклад, рушником) та за потреби сполоснути іграшку водою. Якщо ти хочеш максимально очистити іграшку, після промивання нанеси спрей повторно. 

Іграшки з кібершкіри потребують обробки спеціальною пудрою, щоб їхня поверхня якомога довше залишалася оксамитовою, еластичною й нелипкою. Пудру може бути виготовлено з тальку, як Talcum Powder від FPPR, або з кукурудзяного крохмалю, як ULTRASKYN Refresh Powder від Doc Johnson. Такі засоби абсорбують надлишки вологи, захищають матеріал іграшок від пошкоджень і освіжають їх. Вони наносяться рівномірним тонким шаром на очищену й висушену поверхню іграшки перед тим, як прибрати її на зберігання. Відновлювальні пудри підходять як для вібраторів чи фалоімітаторів, так і для чоловічих мастурбаторів.

Зберігання sex toys

Найкраще — зберігати іграшки в індивідуальних пакуваннях. Часто sex toys комплектуються тканинними мішечками, а також замість них ти можеш використовувати косметички чи бокси. Іграшки із силікону, кібершкіри чи гелю, які довго лежать разом, можуть стати липкими та почати «плавитися». Також на такі матеріали легко налипають ворсинки, волосся, шерсть домашніх тварин і пил, тому варто подбати про захищене місце для зберігання.

Тримай sex toys подалі від вологи, сонячних променів та опалювальних елементів. Окрема шухляда або полиця в шафі, тумбочці чи комоді (або повністю вся шафа чи комод залежно від обсягів твоєї колекції) в кімнаті — оптимальна «домівка» для секс-іграшок. Акуратно доглядай за іграшками, і вони подарують тобі ще багато яскравих оргазмів!

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ