Зроби це зі мною: як відверто говорити з партнером про свої сексуальні бажання

Діліться фантазіями, щоб ставати ще ближчими


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram-акаунти

опубліковано: 5 квітня 2024

Для того, щоб відчувати щастя в стосунках, надзвичайно важливо мати секс, який дарує насолоду вам обом. Більшість вподобань один одного ви вже, імовірно, дослідили та знаєте і без слів. Проте якщо ти хочеш урізноманітнити ваш секс, спробувати щось нове або трохи змінити способи взаємодії для більшої насолоди й отримання оргазму, не обійтися без кроку назустріч партнерові та відвертої розмови

Здорова комунікація в парі — основа міцних відносин, адже краще ділитися своїми думками, почуттями й бажаннями одразу, ніж плутатися в здогадках, що на розумі та на серці в коханої людини, або навіть накопичувати невдоволення й образи. Сексуальна сфера не є виключенням — саме в ній такими важливими є зворотний звʼязок і чесність. Пропонуємо тобі варіанти, як можна познайомити партнера зі своїми фантазіями — комфортно для вас обох.


@dirtybootsandmessyhair

Розмова 

Найбільш, здавалося б, очевидний і ефективний — але не завжди простий на практиці спосіб донести свої бажання. Однак, він є головним, і з нього завжди варто починати. Лише тобі знати, який формат розмови й момент для неї пасуватимуть якнайкраще вашій парі. Тобі буде легше сказати про те, що хотілося б спробувати, в процесі прелюдії, чи в розпал сексу, як елемент dirty talk, поговорити після близькості або виділити для бесіди окремий вечір? Найважливіше – це дотримуватися правил екологічного спілкування. Говори «я-повідомленнями»: про те, що відчуваєш ти і чого хочеться тобі, а не апелюй до того, чого партнер не робить, не вміє чи не дав тобі. В стосунках не має бути місця маніпуляціям, тиску, пасивній агресії та іншим видам абʼюзу. Наші бажання — це виключно наша зона відповідальності, і партнер не зобовʼязаний їх виконувати. Ми зі свого боку маємо право пропонувати, а інша сторона — погоджуватися чи відмовляти. Проте і відмова має бути коректною, щоб не підірвати довіру і не змусити партнера закритися в собі. Якщо він чесно і без тиску говорить тобі, що хотів би спробувати, постарайся обійтися без сміху, знецінювання, обурення чи звинувачень у «збоченості». І пропозицію, і відмову завжди можна сформулювати як з урахуванням почуттів партнера, так і образливо — обом варто про це памʼятати. Якщо бажання не знаходить підтримки, не варто повертатися до нього знову і знову. Нехай пройде час, і якщо це досі буде актуальним, спробуйте поговорити ще раз.

Sexting

Багатьом простіше поділитися своїми фантазіями в форматі онлайн-листування або телефонної розмови. Можна обирати для гарячих повідомлень різні моменти: написати йому прямо з ванної кімнати, перед прийняттям душу — тоді йому буде складно дочекатися на тебе в спальні. Або влаштуйте hot переписку, коли один із вас у відрядженні або ви проводите день нарізно — це підігріє почуття. Якщо ви не маєте звички вести грайливі листування, варто спробувати — ця практика сама по собі дражнить і підігріває сексуальний апетит. І саме в рамках флірту чи секстингу в месенджері вам може бути легше набратися сміливості та прямо написати про свої потаємні фантазії. Як у тебе буде час, щоб сформулювати повідомлення (або навпаки, написати спонтанно, поки не обсіли сумніви), так і він матиме можливість обдумати його, а фактор надмірної соромʼязливості згладиться, бо в цей момент ви не бачите один одного.

Якщо ти думаєш, що зовсім не вмієш вести гарячі переписки, бо це смішно і ніяково — варто пробувати, бо коли ви обоє не здатні нормально говорити чи листуватися про секс, це рано чи пізно може викликати проблеми. 

Відшукайте разом слова і фрази на позначення частин тіла, дій і процесу, які подобаються вам обом. Так ви зможете і відкривати нові sex-обрії разом, і відверто обговорювати все, що між вами вже було, є і буде. Спілкуючись онлайн, звісно ж, памʼятай про кібербезпеку. Якщо тобі так комфортніше, перейдіть у secret chat і/або режим повідомлень, що зникають, і з обережністю ділися відвертими фото й відео. Найголовніше — це довіра в парі, а також — дотримання базових безпекових заходів в інтернеті.


@maxinereuker

Спільний перегляд еротики та порно 

Не всім подобаються ці жанри, але якщо і ти, і партнер не проти такого контенту і подекуди ви дивитеся такі відео на самоті, то чому б не отримати задоволення разом? Так, соромʼязливість може стати на заваді: як запропонувати, хто обиратиме ролик, як поводитися в процесі? Але це — своєрідна зона росту, і якщо не наважуватися, відповідно, нічого і не змінюватиметься. Ви можете увімкнути порно під час прелюдії та поступово перейти до сексу. Спілкуйтеся про те, що ви бачите на екрані, чи подобаються їхні дії, і чи хотілося б спробувати? Фільм може бути «посередником», відображенням власних прихованих бажань. Необовʼязково обирати найбільш відверті відео — ви можете зупинитися й на естетичній еротиці. Також це своєрідна вправа на прийняття себе, своєї зовнішності й сексуальності. Якщо вигляд акторок і акторів на екрані викликає тривожні думки, ревнощі й порівняння себе з ними, варто замислитися про свою самооцінку або про довіру в парі. Адже ваші почуття, сексуальне бажання один до одного і відчуття власної самоцінності не мають бути повʼязаними з людьми навколо і персонажами з кіно, якими б «ідеальними» вони не видавалися.

Play the game 

Зараз на ринку представлений широкий асортимент настільних (чи де ви будете бавитися?) ігор, серед яких особливе місце займають ті, що присвячені сексуальним взаємодіям. Різновидів є багато: набори карток з відвертими питаннями, тематичні гральні кубики, «Правда або дія» чи своєрідні road map з пунктами, які треба виконувати, і sex-календарі. Це одночасно лайтовий, веселий і ефективний формат, в якому вам може бути простіше розслабитися і знайти нові ідеї, як урізноманітнити сексуальне життя.


@jonathanhicksir_

Wishlist 

Склади власний список фантазій — ти можеш оформити його у вигляді таблички та внести туди назви всіх бажаних сексуальних практик, а також окремо позначити ті, які є для тебе категорично неприйнятними і табуйованими. Нехай партнер складе власний список, а потім обміняйтеся ними. Ви можете одразу в моменті обговорити всі пункти, або спершу в письмовому вигляді виставити кожному «оцінку» — від однозначного «Так» до «Треба подумати» або «Точно ні», чи за 10-бальною шкалою, у відсотках, смайликами або як вам ще буде зручно. Цей підхід здається занадто формальним? Проте коли ви будете записувати бажання, ви одночасно і проаналізуєте, чого хочеться найбільше, і зможете бути відвертими. А списки/таблички забезпечують наочність — ви бачите бажання обох, і можете повертатися до вішліста знову та знову.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ