Шалена прем’єра: Леся Нікітюк стане ведучою нового шоу

Звезды / Новости
Cosmo

Восени на Новому каналі стартує нове шоу «Шалена зірка», ведучою якого стала Леся Нікітюк. За правилами, у кожному випуску шоу двоє зірок змагаються між собою – співають, танцюють і виглядають зовсім не такими, якими їх звикли бачити шанувальники. У шоу візьмуть участь зірки шоу-бізнесу, кіно, телебачення та спорту.

«Шалена зірка» складається з п'яти яскравих раундів і фіналу. В одному з раундів зірки спробують вгадати композицію за звучанням мінусовки, в іншому – за допомогою танців постараються зобразити пісню, яка звучить у них в навушниках. Трек повинна буде вгадати група підтримки, що складається з двох людей – родичів або колег учасника. До слова, саме вони будуть допомагати і підтримувати зірку під час кожного конкурсу.

У фіналі зірки будуть перевтілюватися в українських і зарубіжних співаків та музикантів. Учасникам потрібно буде показати уривок з кліпу, який вони побачать екрані. Головне завдання – попередньо перевтілившись в знаменитість з кліпу за допомогою гриму і костюма, завоювати симпатії глядачів, які проголосують і визначать, у кого з учасників більше драйву, харизми і уміння завести публіку.

Рейтинг / 0
5 5 7