Український культурний фонд запускає фотопроєкт із нагоди 30-річчя Незалежності України

Твоя жизнь / Lifestyle
9 августа 2021
Cosmo

Український культурний фонд спільно зі студією FFFACE.ME запускають Instagram-фотопроєкт «Культурні кольори України» та анонсують виставку найкращих робіт у Kooperativ. Фотопроєкт має на меті показати розмаїття української культури, національної спадщини України та її туристичну привабливість. Долучитися до фотопроєкту може будь-хто, для цього потрібно опублікувати сторіз із фото свого міста за допомогою Instagram-фільтра «Культурні кольори України» та обов’язково додати відмітку профілю УКФ — @ucf_in_ua. 

Instagram-маска нагадує власні базові фільтри Instagram, але тепер замість режимів Oslo, New York, Paris та Los Angeles, користувачі зможуть зробити сторіз із фільтрами «Київ», «Львів», «Харків», «Одеса» та інших міст України. За словами організаторів, фотопроєкт «Культурні кольори України» присвячений створенню сучасного туристичного образу Незалежної України.

Що потрібно для участі?

Для участі необхідно викласти в сторіз фото з об’єктами культури, мистецтва, туристичних місць та тим як ви бачите своє місто в цілому;  або сторіз фото з культурних заходів/подій України через один із режимів фільтра «Культурні кольори» і відзначити (тегнути) аккаунт УКФ (@ucf_in_ua). 

Кожна сторіз із таким фільтром та відміткою Instagram аккаунту УКФ буде автоматично взята до розгляду журі конкурсу, що триватиме з 09 серпня по 13 серпня (13:00). 1 аккаунт — одне фото. У разі, якщо учасник надішле більше одного фото-сторіз, УКФ розглядатиме на конкурс лише перше фото.

Що потрібно для участі?

Фільтр можна знайти на інстаграм-сторінці Українського культурного фонду або за посиланням.

Як проходитиме виставка?

За оцінками журі УКФ будуть відібрані кращі роботи, які будуть надруковані і представлені на виставці, яка триватиме з 20 по 27 серпня в Kooperativ. 27 серпня відбудеться урочисте закриття виставки, на якому автор найкращої роботи, за версією FFFACE.ME, отримує фотоапарат Instax для миттєвих фото. Відвідати виставку зможуть усі охочі. 

5 5 1
Фото: instagram.com/ucf_in_ua
Спецпроекты
Реклама

Астрологический прогноз на неделю, 6-12 сентября

На этой неделе самыми актуальными будут две темы: отношения и деньги.

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

10 важливих речей, які варто зробити цієї осені кожній

Для краси, здоров’я та гарного настрою!

Loading...

Астрологический прогноз на неделю, 23-29 августа

Неожиданности и сюрпризы закончились, все возвращается в привычный режим.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Гороскоп

Астрологический прогноз на неделю, 16-22 августа

Экспериментируем, креативим и смотрим в светлое будущее. 

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.