Як збадьоритися, якщо зовсім не виспалась: 5 дієвих способів

Тело / Здоровье
Фото: ATLAS
Cosmo

У шаленому ритмі сучасна людина, що живе на повну, інколи не розуміє, чи спала сьогодні взагалі. Ми з’ясували, що робити, якщо ти сьогодні недоспала. Читай декілька порад і готуйся до нового дня!

1. Випий кави і засни. Цікаво, що сон після чашки ароматної кави допомагає посилити дію напою в декілька разів. 15-20 хвилин мікросну відновить твої сили і подарує відчуття бадьорості. Запам’ятовуй свій новий ранковий ритуал: спершу випиваєш невелику чашку міцної кави, яку можна поєднати з чорним шоколадом. Далі – лягай спати, увімкнувши сигнал будильника через 20 хв. Одразу після пробудження кофеїн почне діяти!

2. З’їж трохи м’яти. Або ментолову жувальну гумку. Це відомий енергетик, який збуджує організм, активує мозок і допомагає травленню. До того ж ментол виробляє інсулін, який, як наслідок, й викликає почуття бадьорості.

3. Помий руки холодною водою. Не обличчя, тіло або голову, а саме руки! Такий прийом допомагає швидко прийти до тями, охолодитися і зняти нервове напруження. А все через те, що саме руки є точками з’єднання з усім нашим організмом. 

4. Сядь на твердий стільчик. Він може бути залізним, дерев’яним, пластмасовим… Головне – не м’яким. Жорстка поверхня викличе у тебе відчуття дискомфорту, і сон відійде на другий план. Адже спати у некомфортних умовах зовсім не хочеться. 

5. Зроби масаж. На нашому тілі є декілька точок, натиснувши на які, можна посилити циркуляцію крові і позбутися сонливості. Зроби собі масаж, натискаючи на маківку, задню частину шиї, мочки вух, точку між великим і вказівним пальцем та область під колінами.

 Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
4 5 7