7 трендових ідей весільного манікюру, що прикрасять образ нареченої

Красота / Маникюр
Фото: Instagram
Cosmo

У день весілля має значення навіть найменша деталь. Це стосується як організації, так і образу нареченої. Манікюр нареченої - не менш важлива частина образу, ніж святкове вбрання та зачіска. Аби ти була бездоганною у свій особливий день, ми підготували добірку із семи найпопулярніших нейл-трендів весільної моди.

Стриманий нюд

У багатьох образ нареченої асоціюється з ніжністю й елегантністю. Лаконічний нюдовий манікюр, виконаний блідо-рожевим, персиковим, світло-сірим або бузковим відтінком, не приковує зайвої уяви, пасує до будь-якого весільного вбрання й завжди має охайний вигляд. 

Фото: instagram.com/alina_frendiy

Блискучі смужки

Цей нейл-прийом став одним із найактуальніших у новому сезоні. Тонкі золотаві або срібні смужки можна розміщувати на нігтях, як забажає фантазія. Таким чином, твій манікюр буде стриманим, але водночас вабитиме таємничим блиском.

Фото: instagram.com/alina_frendiy

Матове покриття

Якщо тобі набридло класичне глянцеве покриття, радимо придивитися до матового варіанту. Під низ можеш обрати будь-який відтінок лаку. Зауважимо, особливо стильний вигляд такий манікюр має на коротких або середніх за довжиною нігтях.

Фото: instagram.com/alina_frendiy

Класичний червоний

Ми вже уявляємо твій образ нареченої із червоною помадою, букетом троянд у руках й червоним манікюром. Червоний - символ кохання, тож, звичайно, він буде доречним на твоєму весіллы. Тим більше яскраві акценти в образі скажуть все про твою індивідуальність.

Фото: instagram.com/alina_frendiy

Білий мінімалізм

Для створення bridal total white look мінімалістичний білий манікюр буде довершеним варіантом. Встигни позасмагати на пляжі, адже білий дизайн нігтів буде виразнішим на тлі смуглої шкіри.

Фото: instagram.com/tanyaprentkovych

Гліттер

Цього літа нареченим важливо не перебільшити з блискітками. Радимо обирати лаки із дрібним срібним шиммером або ж покривати великими блискітками тільки декілька нігтів. Ще один варіант - лак з ефектом металік.

Фото: instagram.com/g.bar.kiev

Квіткова романтика

Ну а для романтичних натур - повне різноманіття квіткових мотивів. Можеш себе не зупиняти, адже цей принт б’є всі рекорди популярності. Головне, щоб квіткові малюнки мали якомога природніший вигляд. Уникай слайдерів й надавай перевагу флористичним малюнкам, виконаним вручну.

 Фото: instagram.com/g.bar.kiev

Автор: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 8